KOKUŞMUŞLAR ÇETESİ KOROPLAST REKLAMINDA (VIDEO)

04.12.2017 15:04:46

Koroplast’ın Koku Hapsetme Teknolojili Çöp Torbasının reklam filmi yayınlandı.KOKUŞMUŞLAR ÇETESİ KOROPLAST REKLAMINDA (VIDEO)

Koku hapsetme teknolojisiyle Türkiye’yi bir ilkle tanıştıran Koroplast’ın animasyon reklam filmi yayınlandı. Reklam filminde, daha önce çöp torbalarından kaçmayı başararak etrafa kötü kokular salan Soğan, Balık ve Peynir’den oluşan “Kokuşmuşlar Çetesi”, bu kez Koroplast Koku Hapsetme Teknolojili Çöp Torbası’ndan kaçmayı deniyor. Ancak karakterler, her seferinde Koroplast’ın koku kalkanına çarparak bir türlü başarıya ulaşamıyor. Koroplast’ın reklam filmi, eğlenceli bir şekilde “Koku hapsetme teknolojisiyle çöp kokularına geçit yok!” diyor.Kendini engelleten tek marka
Koroplast reklam filminin ardından 1 Kasım - 14 Kasım 2017 tarihleri arasında Instagram hesabında başlattığı kampanyayla da bir ilke imza attı. Reklam filmindeki Soğan, Balık ve Peynir karakterlerine özel Instagram hesabı açan Koroplast, takipçilerinden @sogan_kokusu @balik_kokusu @peynir_kokusu hesaplarından birini engelleyip ardından ekran görüntüsünü alarak kendi Instagram sayfasına direkt mesaj ile yollamasını istedi. Toplam 206 bin 198 kişi tarafından etkileşim alan ve 2000’in üzerinde katılım gösterilen kampanyada soğan, balık ve peynir kokusunu engelleyen ilk 1000 kişi Koroplast'tan yeni koku hapsetme teknolojili çöp torbasını kazanma şansını yakaladı. Koroplast bu kampanyayla, Türkiye’de kendini engelleten tek marka olarak tarihe geçti.

Kampanya Künyesi
Reklam veren : Koroplast
Reklamın Başlığı : Çöp Kokusunu Hapseder, Bırakmaz!
Reklamveren Temsilcisi : Lizi Mitrani Yılmaz, Bengü Kıran, Bengü Ağacan
Reklam Ajansı : Vapp Works
Stratejik Planlama : Arda Gökçer
Yaratıcı Ekip : İlkay Yıldız, Hayri Yeniatakan, Tunç Erenkuş, Gül Arı
Marka Ekibi : Burcu Erenkuş, Ahmet Şekerli
Yapım Şirketi : Lighthouse VFX
Yönetmen : Arman Şernaz
Medya Satın Alma : OpenYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder