KOMİLİ'NİN 140. YIL REKLAMINDA ZEYTİNE VEFA (VIDEO)

15.05.2018 19:21:45

Komili, 140 yıllık birikim ve deneyimini yeni reklam filmi ile anlatıyor.KOMİLİ'NİN 140. YIL REKLAMINDA ZEYTİNE VEFA (VIDEO)

Komili, bugünlerini ve geleceğini borçlu olduğuna inandığı zeytin ağaçlarına vefasını, ‘Gözümüz gibi bakıyoruz’ sloganıyla hazırladığı reklam kampanyasıyla bir kez daha gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde yayına giren kampanyanın filminde, Komili’nin, zeytin ağacına verdiği değerin ve kaliteli zeytinyağında kontrolün öneminin altı çiziliyor. Zeytinyağı sektöründeki 140 yıllık tecrübesiyle her zaman kaliteyi ön planda tutan Komili, bu ayırt edici özelliğinin arkasında her aşamada uzmanlar tarafından yapılan kontrollerin olduğunu reklam kampanyasında da vurguluyor.Bunge Gıda Direktörü Erman Erol, yeni kampanyaları ile zeytin ağacına ve kaliteli zeytinyağına verdikleri önemi öne çıkarmayı hedeflediklerini belirterek, “Zeytinyağını hak ettiği kalitede sunmak için her süreçte kontrole çok önem veriyoruz, bütün gayemiz tüketicilerimizin kaliteli ve lezzetli zeytinyağına ulaşmaları için 140 yılık birikimimizi her bir Komili şişesine yansıtmak” dedi.

Komili, anıt ağaçları da koruma altına alıyor

Türkiye’de zeytinyağına hak ettiği değeri kazandırmaya yönelik birçok projeye imza atan Komili, yeni kampanyası ile anıt zeytin ağaçlarına da dokunuyor. Geçmiş ile günümüz arasında bir köprü niteliği taşıyan anıt zeytin ağaçlarını gündeme taşımayı hedefleyen Komili, bu ağaçların tescillenerek korunmasına yönelik bir projeyi hayata geçiriyor. İlk etapta Ayvalık’ta başlayacak projenin önümüzdeki dönemde tüm Türkiye’ye yayılması hedefleniyor.

Erman Erol, “Geçmişlerinde barındırdıkları hikayeler ile anıt ağaçlar ülkemizin önemli kültür mirasları arasında yer alıyor. Biz, kadim zeytin ağaçlarının önünde saygıyla eğiliyoruz. İnanıyoruz ki ona gözümüz gibi bakmak bizim bugünkü ve gelecekteki kuşaklara karşı en büyük sorumluluğumuz” dedi.

Reklam Filmi Künyesi

Reklamveren: Komili - BUNGE

Reklamveren Temsilcileri: Erman Erol, Agnieszka Jastrzebska, Özgür Şenaras, Çisil Gökşar, Gülnihal Yertutan

Ajans: K A R P A T

Ajans Başkanı: Karpat Polat

Yönetici Kreatif Direktör: Ozan Yurtsever

Reklam Yazarı: Ozan Kaya, Kaan Arslan

Sanat Yönetmeni: Gizem Özöver

Grup Marka Direktörü: Tülin Karaman

Marka Direktörü: Kerem Yetim

Marka Temsilcisi: Ece Hazal Aydınoğlu

Strateji: Kaan Arslan
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder