LAY'S YENİ TATLARINI DEMET EVGAR'LA DUYURDU

08.06.2018 14:55:51

Lay’s, Demet Evgar ile Nisan ayında başlattığı kampanya ile Türkiye’ye özel yeni lezzetlerini buldu.LAY'S YENİ TATLARINI DEMET EVGAR'LA DUYURDU

Demet Evgar’ın marka yüzü olarak yer aldığı kampanyanın reklam filminde Evgar Lay’s için Türkiye’yi gezerek yöresel tatları deniyordu. Kampanyanın yeni döneminde yeni “Lay’s İzmir Tulum Peyniri Tadında” ve “Lay’s Yoğurtlu Kebap Tadında” karşınızda! Üstelik bu iki yerel lezzetten raflarda kalacak olanı tüketiciler oylayacaklar.

Türkiye’nin dört bir yanında özenle yetiştirilen patateslerden üretilen Lay’s’in yeni kampanyası için Demet Evgar Türkiye’nin farklı bölgelerinin yerel lezzetlerini aramaya başlamıştı... Lay’s, kampanya sonunda seçilen yeni yerel lezzetleri Haziran ayı itibariyle “Lay’s İzmir Tulum Peyniri Tadında” ve “Lay’s Yoğurtlu Kebap Tadında”yı tüketicilerin beğenisine sunuyor. Üstelik bu sefer Lay’s yeni çıkan 2 çeşitten rafta kalacak olanıtüketicilerle beraber seçiyor. www.lays.com.tr üzerinden tüketiciler rafta kalmasını istedikleri lezzeti oylayacak ve seçilen lezzet Lay’s’in kalıcı ürünü olacak. Oylamaya katılan tüketicilere de çekilişle 10 iPhone X hediye edilecek.

Kampanyanın yeni çeşitleri raflarda yerini almaya başladı, reklam filmi de yakında TV’de yayınlanacak.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder