LG'DEN Q6'YA ÖZEL YARIŞMA

06.12.2017 00:17:40

LG Electronics Türkiye, FullVision ekran özelliğine sahip en yeni akıllı telefonu LG Q6’ya özel Aralık ayı içinde bir yarışma düzenleyecek.LG'DEN Q6'YA ÖZEL YARIŞMA

LG Electronics Türkiye’nin; LG Q6’ya özel olarak düzenlediği yarışma 4 – 31 Aralık tarihleri arasında www.q6kazandiriyor.com sayfası üzerinden gerçekleşecek. Yarışmaya katılmak isteyen kullancıların öncelikle www.q6kazandiriyor.com sayfasında yer alan kayıt formunu doldurup LG Q6’nın en beğendiği özelliğini nedenleriyle anlatması gerekiyor. Bir sonraki adımda ise, verilen görevleri eksiksiz bir şekilde tamamlamak yer alıyor. Bu görevler arasında, Q6’nın 6 özelliğini doğru tahmin etmenin yanı sıra kullanıcının en beğendiği bir özelliği seçip Facebook hesabı üzerinden paylaşması da bulunuyor.

Yarışmayı kazanan talihliler, 50 adet 3.0 Qualcomm hızlı şarj özelliğine sahip 6500 mAh LG Power Bank ve 6 adet LG Q6 kazanma şansı elde edecekler. Kazanan talihlilerin listesi yarışma sonrasında www.q6kazandiriyor.comsayfası üzerinden yayınlanacak.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder