LINKEDIN LANSMANINDA MERCEDES SATIŞI

12.01.2018 00:37:20

LinkedIn Lead Gen Forms Lansmanında Mercedes-Benz GLA Satışı GercekleştiLINKEDIN LANSMANINDA MERCEDES SATIŞI

Teknolojinin sayesinde iş yapış ve satın alma trendlerinin değiştiğine en güzel örnek LinkedIn Lead Gen Forms lansmanında Mercedes-Benz GLA satıs¸ı gerc¸ekleşmesi oldu.

Mercedes-Benz’in lansman partneri oldugˆu LinkedIn’in yeni reklam u¨ru¨nu¨ Lead Gen Forms’da etkileyici sonuc¸lar elde edildi. LinkedIn Türkiye yetkili reklam satış partneri AdColony’nin LinkedIn Lead Gen aracılıgˆı ile topladığı formlar sonrası bir Mercedes-Benz GLA satıs¸ı gerc¸ekles¸ti!

Kaliteli form toplamayı bir adım öteye götüren Mercedes-Benz, yeni Mercedes Benz GLA aracının tanıtım kampanyası için LinkedIn Türkiye yetkili reklam satış partneri AdColony ile başarılı bir LinkedIn Lead Gen kampanyası gerçekleştirdi. Yapılan kampanya ile 146 kaliteli form toplanırken, ulaşılan potansiyel müşterilerden biri otomobil sahibi oldu. Gerçekleşen otomobil satışı ile Mercedes-Benz, yaptığı LinkedIn medya harcaması karşılığında (ROI) %375,5 yatırım getirisi sağladı.

LinkedIn hedefleme teknolojileri ile Mercedes-Benz hedef kitlesine uygun olarak; Business Decision Makers (Manager+) ve Mass Aflfluent (LinkedIn algoritmaları ile alım gücü yüksek olduğu belirlenen kitle) kitleleri hedeflendi.

Böylece, doğru şekilde yaklaşıldığında form toplama kampanyalarının nasıl başarılar elde edebileceğinin de örneğini hayata geçirmiş oldu.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder