LITTLE CAESARS'DAN DİJİTAL GENÇLERE ÖZEL KAMPANYA

09.07.2018 16:00:10

Little Caesars’ın Banabak Uygulamasında Dijital Gençlere Özel Kampanyası Devam Ediyor.LITTLE CAESARS'DAN DİJİTAL GENÇLERE ÖZEL KAMPANYA

P&G’nin gençlere özel indirimler sunan mobil uygulaması Banabak ile işbirliği yapan Little Caesars, 20 Temmuz tarihine kadar dijital gençlere özel kampanyasıyla, Little Caesars’ın yeni ürünü Sezar Et Döner’i, bir adet orta boy Sucuk Karışık Pizza ve patatesi 25 TL’ye gençlerle buluşturuyor.

Little Caesars, dijital dünyanın dijital gençleriyle Banabak Platformu’nda buluşuyor. P&G’nin gençlere özel kampanyalar sunduğu mobil uygulaması Banabak’ta yerini alan Little Caesars, bu birlikteliği yoğun talep üzerine 20 Temmuz tarihine kadar devam ettirecek.

Little Caesars’ın dönere yenilikçi bir yorum kattığı en yeni ürünü Sezar Et Döner, orta boy Sucuk Karışık Pizza ve patatesten oluşan Banabak Sezar Menüsü, 20 Temmuz tarihine kadar Banabak uygulamasında sadece 25 TL’ye gençleri bekliyor. Bu özel kampanyanın tadını çıkarmak isteyenler gençler Banabak uygulamasının içinde Banabak Sezar Menüsü için kod alıp; bunu Little Caesars web sitesinde online siparişte ilgili alana girerek, telefonda Çağrı Merkezi yetkilisine veya restorandaki yetkiliye söyleyerek kampanyadan faydalanabiliyorlar.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder