MAGNUM TALİHLİLERİNE ANAHTARLARI TÜLİN ŞAHİN'DEN

31.10.2016 16:06:40

Tülin Şahin Magnum Maserati Talihlilerine Anahtarlarını teslim etti.MAGNUM TALİHLİLERİNE ANAHTARLARI TÜLİN ŞAHİN'DEN

Magnum’un artık gelenekselleşen promosyon kampanyası sonuçlandı. Noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenen 2 kişi, Maserati otomobilin sahibi oldu. Nevşehir’den Serpil Pektaş ve Adana’dan Kadir Özmüş, Kuruçeşme Fer-Mas’ta yapılan törende lüks Maserati’lerinin anahtarlarını, ünlü manken Tülin Şahin’in elinden teslim aldı.

Magnum, her yıl düzenlediği promosyon kampanyaları ile rüya otomobiller hediye etmeye devam ediyor. 15 Mayıs- 4 Eylül tarihleri arasında, 14 milyon kişinin rekor katılımıyla düzenlenen kampanyanın çekilişi, 10 Eylül’de noter huzurunda gerçekleştirilmiş ve Magnum ürünlerinin çubuklarının üzerinde bulunan özgün katılım şifresiyle kampanyaya katılan Serpil Pektaş ve Kadir Özmüş’ün, 2 Maserati otomobilin yeni sahipleri olduğu belirlenmişti.

İstanbul’da Kuruçeşme Fer-Mas’ta gerçekleştirilen anahtar teslim töreninde, otomobilinin anahtarını ünlü manken Tülin Şahin’in elinden alan Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği 3.sınıf öğrencisi Serpil Pektaş, Magnum’un promosyon kampanyalarına sürekli katıldığını ancak bir gün kazananın kendisi olacağının, aklının ucundan bile geçmediğini söyledi.

Diğer talihli Adana Emniyet Müdürlüğü’nde görevli, 20 yıllık Polis Memuru Kadir Özmüş ise en küçüğü 7 yaşında olan 3 çocuğunun da Maserati’yi Adana’ya götürmesini beklediğini söyledi.

Magnum talihlilerine otomobillerinin anahtarlarını teslim eden ünlü manken Tülin Şahin de Serpil Bektaş ve Kadir Özmüş’e yeni arabalarıyla kazasız, hasarsız yolculuklar diledi.

 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder