MANAJANS'TAN ESKİ DOSTA YENİ REKLAM (VIDEO)

09.11.2017 14:13:29

Altınyıldız’ın, yeni reklam filminin mimarı eski dost Manajans J. Walter Thompson oldu.MANAJANS'TAN ESKİ DOSTA YENİ REKLAM (VIDEO)

Reklam filminde, Altınyıldız ürünlerini tercih eden insanların hayatlarından kesitlere yer verilirken, “Altınyıldız kimin kumaşı?” sorusuna da farklı profillerle cevap veriliyor.

Manajans J. Walter Thompson, 1965-1998 yıllarında çalıştığı eski müşterisi Altınyıldız ile seneler sonra tekrar çalışarak yeni bir kampanyaya imza attı. Altınyıldız’ın yeni reklam kampanyasında, markanın bilinen ve ona yakıştırılan özellikleriyle anımsatılması dikkat çekiyor. Bu anımsama sadece kumaşın özgün anlatımıyla değil, daha çok markayı seçen insanlar ve o insanların içinde bulundukları durumlar üzerinden yapılıyor. Kampanya, “Altınyıldız kimin kumaşı?” sorusuna cevap veriyor. Reklam filmi, “kumaşı iyi olanlar bilir….” mottosuyla sonlanıyor.


ALTINYILDIZ - Kumaşı iyi olanlar bilir… from Manajans JWT on Vimeo.Yapım süreçlerini Manajans J. Walter Thompson ve PPR’ın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Şenol Altun oturuyor.

KÜNYE
Reklamın Başlığı: Kumaşı iyi olanlar bilir
Reklamveren: Altınyıldız, Boyner Grup
Reklam Ajansı: Manajans J. Walter Thompson
Yaratıcı Yönetmen: Tuğbay Bilbay, Tayga Soysaltürk
Müşteri İlişkileri Grubu: Fulya Özarı, Ece Özyurt
Stratejik Planlama: Ege Demirtaş, Elif Bozovalı
Ajans Prodüksiyon: Ahmet Bayık, Çağrı Erdoğan, Zeynep Türkmen
Yapım Şirketi: PPR İSTANBUL
Yönetmen: Şenol AltunYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder