MARJINAL PORTER NOVELLİ HANGİ ŞİRKETLE ANLAŞTI?

20.06.2011 13:52:07

Uluslararası bir marka daha iletişim ajansı olarak Marjinal Porter Novelli’yi seçti... İşte o şirket...MARJINAL PORTER NOVELLİ HANGİ ŞİRKETLE ANLAŞTI? Qualcomm (Nasdaq: QCOM), akıllı cihazlar ve gelişmiş mobil teknolojilere dair artan talebe doğrudan yanıt verme amacıyla Türkiye ofisini faaliyete geçirdi.

Qualcomm Türkiye ofisi, iletişim çalışmalarını Marjinal Porter Novelli ile yürütecek. 360 derece iletişim çözümleri sunan Marjinal Porter Novelli, 3G de dahil olmak üzere birçok kablosuz teknolojinin öncüsü olan ve dünyada 10.000’in üzerinde patenti elinde bulunduran Qualcomm’u Türk tüketicisine tanıtacak.

Qualcomm Türkiye Genel Müdürü Barış Ruacan konu ile ilgili şunları söyledi: “3G’nin kullanıma açılmasının ardından geçen sürede Türkiye’de 3G kullanıcı sayısı yaklaşık 20 milyon civarına ulaştı. Bu rakam Türkiye’nin 3G teknolojisini benimsemede Avrupa’daki diğer tüm ülkelerden daha hızlı olduğu anlamına geliyor. Son iki yılda da akıllı telefon satışları 8 kattan fazla arttı. Türkiye son derece genç bir nüfusa sahip ve bu genç nüfusun yeni teknolojilere olan ilgisi günden güne büyüyor. Qualcomm Türkiye olarak Marjinal Porter Novelli ile birlikte çalışıp kendimizi ve sunacağımız en son teknoloji çözümlerini daha geniş kitlelere tanıtmak istiyoruz.”


marjinal porter novelli, nasdaq: qcom, barış ruacan, qualcomm
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder