MASTER CARD'TAN TÜRKİYE'YE ÖZEL FACEBOOK SAYFASI

28.11.2011 20:50:11

MasterCard Türkiye’nin Facebook sayfası www.facebook.com/MasterCardTurkiye adresinde yayına girdi.MASTER CARD'TAN TÜRKİYE'YE ÖZEL FACEBOOK SAYFASI

MasterCard Türkiye’nin resmi Facebook sitesinde ödeme sistemlerinin yanı sıra MasterCard ile ilgili son bilgiler verilecek, yenilikler paylaşılacak.

Paha Biçilemez Şehirler ve Keyifler MasterCard Türkiye’nin Facebook Sayfasında
MasterCard
Türkiye’nin Facebook sayfası www.facebook.com/MasterCardTurkiye “Paha Biçilemez Şehirler ve Keyifler” uygulamasıyla da dikkatleri çekiyor. MasterCard Türkiye’nin Facebook sayfalarını beğenenler Türkiye içerisinde paha biçilemez buldukları yerleri ve keyifleri bu uygulama aracılığı ile diğer kullanıcılarla paylaşma, resim ekleme ve eklenen girişlere yorum yapma imkanı elde ediyorlar. Böylelikle kişisel beğenilerini tüm kullanıcılarla paylaşabiliyorlar.

www.facebook.com/MasterCardTurkiye’de Her Hafta Bir iPad2 Kazanma Şansı
MasterCard
Türkiye’nin Facebook sayfasında bulunan “Paha Biçilemez Şehirler ve Keyifler” uygulaması kullanıcılara 31 Aralık 2011’e kadar her hafta birer iPad2 kazanma fırsatı sunuyor. Uygulamaya paha biçilemez anılarını ve keyiflerini yükleyenler arasından yapılacak seçimle, kullanıcılar hem özel anlarını diğerleriyle paylaşıyor hem de iPad2 kazanıyor.
 


paracard, Kredi Kartı, atm, para, ipad2, iPad 2, facebook, mastercard
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder