MCDONALD'S FIFA DÜNYA KUPASI İÇİN RUSYA'YA GÖTÜRÜYOR

16.04.2018 17:28:19

1994 yılından bu yana FIFA Dünya Kupası’na sponsor olan McDonald’s, ‘böyle fırsat dört yılda bir gelir’ dedirten özel bir çekiliş düzenliyor.MCDONALD'S FIFA DÜNYA KUPASI İÇİN RUSYA'YA GÖTÜRÜYOR

1994 yılından bu yana FIFA Dünya Kupası’na sponsor olan McDonald’s, ‘böyle fırsat dört yılda bir gelir’ dedirten özel bir çekiliş düzenliyor. McDonald’s’ta menüsünü büyütenler 2018 FIFA Dünya Kupası final maçını Rusya’da izleme şansı yakalıyor.

McDonald’s Türkiye’nin, 2018 FIFA Dünya Kupası’na sayılı günler kala futbolseverlere büyük bir sürprizi var. 16 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında tüm McDonald’s restoranlarından büyük ve süper boy menü satın alanlar, 15 Temmuz’daki FIFA Dünya Kupası Final Maçı’nı Rusya’da en güzel sıralardan izlemek için çekilişe katılma hakkı elde ediyor. McDonald’s Türkiye ile yeşil sahada nefeslerin tutulacağı final maçını ‘büyük’ yaşayacak 5 şanslı kişi 24 Mayıs Perşembe günü Posta Gazetesi’nde duyurulacak.

Büyük ve süper boy menülerle verilen özel bardaklardaki üstü kapalı şifreyi dunyakupasi.mcdonalds.com.tr internet adresindeki alana ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu ve adres bilgileriyle birlikte girenler çekilişe katılabiliyor. Talihliler, 22 Mayıs’ta noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecek. Çekiliş sonunda şanslı 5 kişi, ‘McDonald’s Dünya Kupası Seyahati’ kazanacak. Seyahat kapsamında talihliler, 13-16 Temmuz tarihleri arasında 5 yıldızlı otelde 3 gece 4 gün konaklama, Moskova turu yapma ve maç heyecanını ‘büyük’ yaşama fırsatı yakalayacak.

Not: Bu kampanya Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd.Şti adına MPİ’nin 29.03.2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.3380 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Çekilişte bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar da ikramiye verilemez. KDV ve ÖTV hariç diğer tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihliye aittir. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan şifreli bardak ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Şifreli bardak ve fiş/faturanın okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Ayrıntılı bilgi dunyakupasi.mcdonalds.com.tr’dedir.

 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder