MCDONALD'S'LARDA BIG MAC COIN GÜNÜ

08.08.2018 13:20:29

McDonald’s’ın, Big Mac’in 50’nci yaşına özel hazırladığı ‘Big Mac Coin’ kampanyası yarın başlıyor.MCDONALD'S'LARDA BIG MAC COIN GÜNÜ

McDonald’s, efsane ürünü Big Mac’in 50’nci yaşını ‘Big Mac Coin’ ile ölümsüzleştirdi. Türkiye’de yarın başlayacak kampanya kapsamında Big Mac sevenler McDonald’s restoranlarında McDonald’s mobil uygulaması üzerinden ‘Big Mac Coin’ teklifini seçerek verecekleri Big Mac menü siparişlerinde bir adet ‘Big Mac Coin’ kazanma fırsatı yakalayacak. 40 bin adetle sınırlı ‘Big Mac Coin’lerle 31 Aralık’a kadar bir adet Big Mac ücretsiz olarak alınabilecek. İsteyen ‘Big Mac Coin’leri hatıra olarak da saklayabilecek.

*40 bin adetle sınırlı ‘Big Mac Coin'ler para değil ve nakit değeri yok. Big Mac Coin’ler 31 Aralık 2018’e kadar McDonald's restoranlarında bir adet ücretsiz Big Mac için kullanılabilir. Kampanya paket serviste ve havalimanı restoranlarında geçerli değildir. Big Mac Coin, sadece McDonald’s mobil uygulamasındaki Big Mac Coin teklifi kullanılarak restoran içerisinde verilecek Big Mac Menü siparişlerinin yanında alınabilecek.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder