MENTOS'TAN JAKUZİLİ REKLAM (VIDEO)

17.04.2013 10:34:03

Mentos’un yeni TV ve internet reklam kampanyası yayına girdi.MENTOS'TAN JAKUZİLİ REKLAM (VIDEO)

Mentos’un yeni TV ve internet reklam kampanyası “BABANA BENZEME, KENDİN OL”, 5 Nisan itibariyle yayına girdi.

Anne-babalara özgü klişelerin konu edildiği reklam serisi, hedef kitleyi “BABANA BENZEME, KENDİN OL” sloganıyla direkt kalbinden vururken, onlara genç yaşta anne-babalara özgü davranışlarda bulunmak yerine ‘cool’ olmaları mesajını veriyor.

Arkadaşlarını utandıracak şekilde babalara özgü davranışlar sergileyen gençlerin hikâyelerinin anlatıldığı serinin ilk filminde; iki güzel kız tarafından arabaya davet edilen ancak arka koltukta emniyet kemeri olmadığı için teklifi geri çeviren gencin hikâyesi izleniyor. İkinci filmde ise; kütüphanede çalmaya başlayan utanç verici telefon melodisini telefonu nasıl kullanacağını bilmediği için susturamayan bir öğrenci görülüyor.

MENTOS REKLAM SERİNİN SON FİLMİ “JAKUZİ” SADECE İNTERNETTE!

Bu çocuk çıldırmış olmalı! Siz siz olun eğlenceli ve kızlarla dolu bir partide asla böyle bir tepki vermeyin! Yoksa gülünç ötesi duruma düşebilirsiniz. :)

Sadece internette yayınlanan serinin son filminde, jakuziye kızlar girince, “çoğalan bakterilerden korktuğu için” jakuziyi terk etmeye kalkışan bir gencin düştüğü komik ötesi durum, izleyenleri eğlendiriyor.

BBH London tarafından hazırlanan, 20 saniyelik bu 3 reklam filmi, Mentos’un daha önceki reklamlarında da kullandığı aykırı dilini devam ettirirken, “zamanından önce anne babalarımıza dönüşme” konusunda sahip olduğumuz evrensel tedirginliği komik bir şekilde betimliyor.reklam, jakuzi, mentos
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder