MESUT YAR MARKA YÜZÜ OLDU

14.12.2015 15:25:13

Ünlü köşe yazarı ve televizyoncu Mesut Yar, marka yüzü olduğu DUNLOP’un İstanbul Optik Fuarı’ndaki standında sevenleriyle buluştu.MESUT YAR MARKA YÜZÜ OLDU

DUNLOP markasının optik çerçevesi ve güneş gözlüğü ürünlerinin Türkiye satış ve pazarlama sorumluluğunu üstlenen Kayatur Optik, İstanbul Optik Fuarı’nda sektör ziyaretçilerini ağırladı. DUNLOP’un marka yüzü olan ünlü köşe yazarı ve televizyoncu Mesut Yar fuarda sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. DUNLOP iş birliği hakkında konuşan Mesut Yar: “Dünyanın en saygın ve sportif markalarından biri. Dolayısıyla bu marka algısına katkıda bulunmak aynı zamanda kendi algımı da güçlendirmek anlamına geliyor. Aksesuara olan tutkum aynı tutkuyla tasarımlarını hazırlayan bir marka ile ekstra sinerji oluşturacaktır. Toplarsak geleceği daha net görebiliyorum...” dedi.

Berna Laçin Mesut Yar'ı Ziyaret Etti

TV dünyasının konuşturan ismi Mesut Yar’ı yakın dostu güzel oyuncu Berna Laçin de yalnız bırakmadı. Koyu bir sohbetin ardından ikili birbirlerine gözlük hediye etti.

İnovasyon ve tasarımlarıyla 100 yılı aşkın bir geçmişi olan DUNLOP, 2016 gözlük koleksiyonu ile dikkat çekmeye devam ediyor. Konforu ve stili bir arada yakalayabileceğiniz DUNLOP güneş gözlükleri ve optik çerçeveleri ile kaliteden ödün vermeyenlerin dikkatini çekiyor. Ürünlerinde kendine has çizgisi ve kalitesiyle fark yaratan DUNLOP’un ürün gamında metal, asetat ve ahşap gözlükler bulunuyor.

 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder