MODA İKONU 501'İ YENİDEN YORUMLADI

14.10.2016 17:30:55

“Blonde Salad” sitesi ile tanınan moda ikonu Chiara Ferragni, Levi’s’ın ikonik jean’i olan 501’i yeniden yorumladı.MODA İKONU 501'İ YENİDEN YORUMLADI

İkonik marka Levi’s, stil ikonu Chiara Ferragni ile birlikte yeniden tasarladığı 501 lansmanını Ekim ayında gerçekleştirdi. Chiara, 11 Ekim’de Milano’da Corso Como’da düzenlenen ve kendisinin de katıldığı lansman öncesi, koleksiyonun en özel parçalarını web sitesinde modaseverlerin beğenisine sundu.

Levi’s tasarım ekibiyle birlikte çalışan Chiara, markanın San Francisco’daki Eureka Atölyesi’nde ortaya çıkan yeni 501 jeanlerin tasarım aşamasında tutkuyla çalıştı. Chiara’nın kişiselleştirme ve detaycılığa olan sevgisini yansıttığı orijinal tasarımlı iki jean; elde dikilen işlemeleri, solgun zümrüt mavisi mendili, özgün ve boyası çıkmış vintage hissi veren indigo rengiyle ön plana çıkıyor.

Levi’s Ürün Baş Sorumlusu Karyn Hillman, işbirliği ile ilgili yaptığı açıklamada, “Chiara, bu işbirliğinde pek çok kişiye ilham veren günlük tarzını yansıttı. Onun kendine özgü stilini denim ile birleştirmesini seviyoruz. Yaratıcı tasarım sürecinde Chiara ile birlikte çalışmak çok eğlenceliydi. Kendisinin denime karşı müthiş bir tutkusu var. En ikonik ürünümüz olan 501’i onunla birlikte yeniden tasarlamak çok heyecanlıydı ve ortaya çıkan sonuçtan çok memnunuz” dedi.

Chiara Ferragni ise “Levi’s ile yaptığım işbirliğinden dolayı çok heyecanlı ve çok mutluyum. Çok uzun zamandır Levi’s jeanlerini giyiyorum. Levi’s benim için özgünlüğün ve zamansız tarzın simgesi” dedi.

“The Levi’s Chiara Ferragni” koleksiyonu, Avrupa’da belirlenen mağazalarda ve levi.com’da Levi’s tutkunlarının beğenisine sunulacak.
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder