MONDALEZ TÜRKİYE'YE YENİ GENEL MÜDÜR

28.11.2016 14:38:21

Mondelez International Türkiye’nin yeni Genel Müdürü İhsan Karagöz oldu.MONDALEZ TÜRKİYE'YE YENİ GENEL MÜDÜR

Dünyanın en büyük bisküvi, şekerleme ve çikolata şirketi Mondelez International’da Türkiye Genel Müdürü olarak, 15 Kasım itibarıyla İhsan Karagöz göreve başladı.

Global ve yerel hızlı tüketim firmalarında Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme alanlarında uluslararası tecrübeye sahip bulunan İhsan Karagöz, Mondelez International Türkiye’nin yeni Genel Müdürü olarak atandı.

İhsan Karagöz kimdir?

Kariyerine 1988 yılında Pazarlama Şefi olarak başlamış ve 1989 yılında Satış Şefi olarak Kraft’a katılmıştır. Kraft’ta Lojistik Hizmetleri Müdürü ve Milka, Toblerone, Jacobs ve Maxwell House Marka Müdürü rolleri de dahil olmak üzere farklı görevlerde bulunmuştur. Kraft’tan hemen sonra Gilette’e geçiş yapmış ve burada Bölgesel Marka Müdürü, Türkiye ve Akdeniz Merkezi Bölgesel Pazarlama Direktörü ve AMEE HQ Pazarlama Direktörü rollerinde çalışmıştır. 2006 yılında P&G Pazarlama Direktörü rolüne atanmış olup; Kafkaslar, Orta Asya Cumhuriyetleri, Orta Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika gibi birçok pazardan sorumlu olmuştur. 2008-2010 yılları arasında P&G Cenevre ofisinde Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgelerinden sorumlu BRAUN markası Pazarlama Direktörlüğü görevini yürütmüştür. 2011 yılında Kale Seramik A.Ş.’ye Batı yarımküre Başkan Yardımcısı olarak geçmiş ve sonrasında da Iron Mountain’da Ülke Müdürü olarak görev almıştır.


 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder