MOST MOBİLE SPECIALS, TÜRKİYE PARTNERİNİ SEÇTİ

09.03.2011 10:16:05

Mobil Tanıtım, mobil iletişim araçları üretiminde Most Mobile Specials’ın Türkiye temsilcisi oldu.MOST MOBİLE SPECIALS, TÜRKİYE PARTNERİNİ SEÇTİ Türkiye’de pazarlama ve kurumsal etkinliklere yönelik gezici iletişim araçları üretim, kiralama, satış ve roadshow uzmanlığıyla tanınan Mobil Tanıtım, Most Mobile Specials ile yaptığı yeni anlaşma sonucu araç filosunu genişleterek hizmetlerini uluslar arası standartlarda sunmaya başladı.

Mobil Tanıtım ile işbirliği anlaşması imzalamak üzere geçtiğimiz hafta Yurtdışı Projeler Sorumlusu Danny Brink ile Türkiye’ye gelen Most Mobile Specials’ın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Günter Hofbauer, Türkiye’deki potansiyeli değerlendirmek istediklerini belirtti. Hofbauer, “Üretimini ve kiralamasını yaptığımız farklı amaçlara uygun, sıra dışı araçlarımızın burada da büyük ilgi çekeceğini düşünüyoruz. Bu nedenle, Türkiye’de yaptığımız araştırma sonucu felsefe ve iş yaklaşımı olarak büyük benzerlikler taşıdığımıza inandığımız Mobil Tanıtım’ın Türkiye partnerimiz olması konusundaki görüşmelerimizi bir iş anlaşmasıyla netleştirdik.” dedi. Mobil Tanıtım’ın kurucusu ve Genel Müdürü Ali Karaağaç ise görüşlerini “Most Mobile Specials, hem üretim tesisleri hem de araç filosuyla dünyanın en önemli firmalarından biri. Çok özel tasarımlarla üretilmiş, sektörün geleceğine yön verecek tarzda araçlara sahip. Bu anlaşmanın hem Mobil Tanıtım hem de sektörümüz adına çok önemli bir gelişme olduğunu düşünüyorum.” şeklinde ifade etti.

Most Mobile Specials, danışmanlık ve operasyon alanında 77 personeli, üretim konusunda uzman 100 teknik personeli ve sahip olduğu fütüristik roadshow araçlarıyla Yunanistan’dan İskandinavya’ya; Portekiz’den Rusya’ya kadar dünya çapında hizmet veriyor. 15 ülkede temsilciliği bulunan Almanya merkezli Most Mobile Specials, tanıtım araçlarının yanı sıra koruyucu sağlık hizmetleri, motor sporları, askeri ve güvenlik teknolojisi gibi zor arazi koşulları için de mobil çözümler üretiyor.

Türkiye’de iletişim danışmanlığı ve etkinlik pazarlaması alanında sektörün önde gelen ajanslarının roadshow, saha ve satış aktiviteleri, eğitim toplantıları, konser gibi farklı projelerine uygun gezici tanıtım araçlarına sahip olan Mobil Tanıtım, Mart 2011 itibarıyla Most Mobile Türkiye olarak araç çeşitliliğini optimal düzeye çıkardı.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder