MURAT YILDIRIM VE EŞİ EMSAN REKLAMINDA (VIDEO)

08.11.2018 11:02:54

Iman-Murat Yıldırım çiftinin aşkları Emsan’ın yeni reklam filmine ilham olduMURAT YILDIRIM VE EŞİ EMSAN REKLAMINDA (VIDEO)

Emsan’ın tüketiciye ömür boyu garanti müjdesi verdiği Iman - Murat Yıldırım çiftinin 'ölümsüz' aşkının konu edildiği reklam filmi yayına girdi.

Emsan için geçtiğimiz yıl ilk kez birlikte kamera karşına geçen Iman - Murat Yıldırım çifti; “ömürlük aşk”temalı yeni reklam filminde ikinci kez rol aldı. Ağustos ayında hazırlıklarına başlanılan ve çekimleri bir günde tamamlanan yeni reklam filminde bu kez Emsan’ın ömür boyu garanti veren “Forever Evlilik Paketi” ve çiftin ömürlük aşkları konu ediliyor. Reklam filminin ilk gösterimi ise Iman - Murat Yıldırım çiftinin katılımı ile düzenlenen basın lansmanında gerçekleşti.İlk reklam filminde evliliklerine Emsan ile mutlu bir başlangıç yapan Iman - Murat Yıldırım çiftinin sempatik tavırları ve enerjisi ekrana yansıyınca marka özellikle sosyal medyadan yüzlerce olumlu mesaj almıştı. Reklam filminin yüksek beğeni toplaması üzerine Iman - Murat Yıldırım çifti ile yollarına devam etme kararı alan Emsan; koltuğunda Hakan Yonat’ın oturduğu yeni reklam filmiyle tüketici ile buluşuyor.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder