MÜSİAD İLETİŞİM AJANSINI SEÇTİ

04.09.2018 15:26:35

17. MÜSİAD EXPO İletişim Projelerini yürütecek ajans belli olduMÜSİAD İLETİŞİM AJANSINI SEÇTİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), kurumsal iletişim stratejilerini Prekare İletişim Dairesi ile yürütme kararı aldı. 21-24 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek 17. MÜSİAD EXPO, 22. Uluslararası İş Forumu (IBF) ve 6.Uluslararası İş Adamaları Kongresi (UGİK) çalışmalarının marka konumlama ve pazarlama iletişim çalışmaları ile basın ilişkilerini Prekare İletişim Dairesi yürütecek.

Küresel iş dünyası 17. MÜSİAD EXPO’da bir araya gelecek…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılacak olan fuara 27 ülkeden 95 bakanın ve bine yakın yerli yabancı satın alma firmasının katılması hedefleniyor. İş dünyasının bağlantılarını ve iş yapma kapasitesini güçlendirme noktasında önemli bir rol üstlenen 17. MÜSİAD Expo’da, T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın desteği ile gerçekleştirilecek “Alım Heyetleri Görüşmeleri” (B2B) kapsamında küresel iş dünyasının ihtiyaçları ve gündemi tartışılacak ve yeni iş bağlantıları kurulacak.

Dünyanın farklı noktalarından binlerce işadamının bir araya geldiği, yurtdışına açılma, ihracat, ithalat, yatırım ortaklıkları, teknoloji alışverişi gibi alanlarda uluslararası işbirliği ve ortaklıklara imkan sunan 17. MÜSİAD EXPO ve 22. Uluslararası İş Forumu (IBF) bölgenin en önemli iş platformlarından biri olarak kabul ediliyor.

 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder