MY'N MEDİA İŞ DÜNYASINA KATILDI

10.04.2013 18:34:27

My´N Media Ajans, tek noktadan tam hizmet verecek.MY'N MEDİA İŞ DÜNYASINA KATILDI

My´N Media, Mart 2013 tarihinde ajansın Genel Müdürü Nagihan Öztürk tarafından Frankfurt am Main şehrinde kurularak medya pazarlama, kurumsal kimlik oluşturma ve web tasarım gibi farklı departmanlarıyla iş dünyasına katıldı.

My´N Media küçük, orta ve büyük ölçekli birçok kuruma tanıtımlarındaki genel ihtiyaçları olan; tasarım, baskı, web, tanıtım filmi, medya satınalma ve planlama işlerinde tek noktadan tam hizmet politikasıyla hizmet veriyor.

Etkili ve yaratıcı planlanan bir iletişim kampanyasının, kampanyanın yaratacağı etkide tek başına yeterli olmadığına değinen My´N Media Genel Müdürü Nagihan Öztürk; 'Kampanya ancak doğru zamanda, doğru yerde, doğru hedef kitleye ulaşırsa başarılı olabilir. My´N Media bu anlamda reklam faaliyetlerinin en iyi sonucu verebilmesi için TV, radyo, gazete, dergi, internet, v.b iletişim alanlarında performans odaklı değerlendirmeler yaparak en etkili medya planının hazırlanmasını ve satın alma işlemlerinin en iyi şekilde değerlendirilmesini hedefler.

Kurumsal kimlikse sadece o şirketin amblemi, logosu, kartviziti, zarfı, renkleriyle görünen yüzü değil, şirketin hedef kitleleri üzerinde yaratmayı amaçladığı etkiye yönelik; tüm faaliyetlerinde, hizmetlerinde, ürünlerinde vs. izlediği görsel kimlik standartlarının bütünü anlamına gelmelidir. My´N Media, gerçekleştirdiği kalıcı çözümlerle; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, istedikleri kurumsal değişime başarılı bir şekilde ulaşmalarını sağlamayı amaçlar' dedi.

Web tasarım hizmetleriyle ilgili bilgiler de veren Öztürk, sözlerine şöyle devam etti; 'Firmaların yüzü ve bir çok müşteriyle buluşma noktası olan internet siteleri öncelikle tasarımıyla göze hitap etmeli, kolay ve anlaşılır içeriğiyle kullanıcıların aradığına ulaşabileceği bir sanal platform olmalıdır. My´N Media her türlü ihtiyaca yönelik çözümler üreterek müşterileriyle ortak bir noktada buluşmayı hedefler.'

 

 


Frankfurt, iletişim, nagihan öztürk, ajans, my'n media
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder