OMO'DAN YENİLİKÇİ AÇIKHAVA KAMPANYASI

12.06.2018 14:17:55

#anıbiriktir kampanyasına bu yıl “Çocukla Çocuk Ol” diyerek devam eden OMO, kampanya çalışmalarına yenilikçi bir uygulama ile devam ediyor.OMO'DAN YENİLİKÇİ AÇIKHAVA KAMPANYASI

OMO, #anıbiriktir kampanyasına bu yıl “Çocukla Çocuk Ol” diyerek devam ediyor. Ebeveynlere çocuklarının oyunlarına katılmaları ve birlikte mutlu anılar biriktirmeleri için ilham veren OMO, bu kapsamda mesajını daha odaklı olarak iletebilmek amacıyla farklı mecraları bir araya getiren entegre ve ilk kez hayata geçirilen bir kampanyaya imza atıyor.

Uygulama kullanıcı davranışlarına bakılarak ebeveyn ve çocuk tarafından ortak kullanıldığı tespit edilen mobil cihazları hedefliyor. Tüketilen içeriğe göre mobil cihazı o anda kimin kullandığını belirlendikten sonra, ebeveynlere “Çocuğunuzla yeterince zaman geçirdiğinizi düşünüyor musunuz?”, çocuklara ise “Annenle ve babanla yeterince zaman geçiriyor musun?” soruları yönetiliyor. Sonrasında ise ebeveynler, içeriği güncel anket sonuçlarına göre otomatik olarak düzenlenen dijital display reklamlar aracılığıyla çocuklarıyla birlikte daha fazla zaman geçirmeye ve anılar biriktirmeye çağrılıyor. Anket boyunca biriken sonuçlar ayrıca dinamik tasarımlar ve yüzdesel bilgilerle anlık olarak programatik dijital açıkhava mecrasında (DOOH) yayınlanıyor. Kampanya programatik DOOH envanteri, hedefleme sağlayıcısı ve mobil lokasyonel veri sayesinde ebeveynlerin yoğunluğu esnada Kanyon AVM ve Zorlu AVM’de de otomatize şekilde devreye giriyor ve diğer ebeveynler de push notification ile anketi doldurmaya davet ediliyor.

Hedef kitleye giden verimli bir kampanya gerçekleştirme fırsatı sunan uygulamanın tamamı, programatik satın almalar için gerekli olan bir demand-sideplatform üzerinden gerçekleştiriliyor. Hollanda menşeili Platform 161 DSP’sinde kurulan display ve DOOH kampanyaları tek ekrandan yönetiliyor. 26 Mayıs’ta başlayan uygulama Haziran sonuna kadar devam edecek.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder