ON İLETİŞİM'E YENİ MARKA

03.10.2018 15:48:05

EVOFONE, iletişim ajansı olarak ON İletişim’i seçti.



ON İLETİŞİM'E YENİ MARKA

Mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektörünün öncü markalarından EVOFONE, iletişim ajansı olarak ON İletişim’i seçti. Son olarak Türkiye’nin ilk yetkili Mi Store’unu VADİSTANBUL AVM’nin ikinci katında açan EVOFONE’un tüm iletişim çalışmalarından ON İletişim sorumlu olacak.

Müşterilerine proaktif bir anlayışla, müşteri memnuniyeti odaklı şekilde hizmet veren EVOFONE teknoloji sektörü için önemli adımlar atmayı sürdürüyor.

Xiaomi, Samsung, Apple, LG ve Sony gibi dünyanın önde gelen teknoloji markalarının ürünlerini ithal ederek Türk tüketicileri ile buluşturan ve kendi tasarımı olan EVO RS serisi cep telefonları ile bu alanda önemli bir pazar payı elde eden EVOFONE, yeni dönemde iletişim çalışmalarını ON İletişim ile yürütecek.

Anadolu Efes Spor Kulübü, Boyner Büyük Mağazacılık, Lezita, Tchibo, Wilo Türkiye ve Yandex Türkiye gibi önemli markalara hizmet veren ON İletişim, EVOFONE’a pazarlama iletişimi, içerik ve proje yönetimi, itibar yönetimi ve medya ilişkileri konularında destek verecek.
 







Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder