ONITSUKA TIGER’IN EFSANE MODELİ MEXICO 66 2011 YAZINA DA DAMGA VURACAK!

05.06.2011 03:06:19

Tarih yaprakları 1966 senesini gösterdiğinde efsanevi ayakkabı modeli Onitsuka Tiger Mexico 66 doğdu. 1968 Meksika Olimpiyatları’nda koşucuların bir numaralı tercihi Onitsuka Tiger Mexico 66 modeli daha sonra tüm dünyada günlük spor giyimin şık bir parçası oldu. Spor giyimde popülerliği ile ön plana çıkan bu özel ayakkabılar, yaz sezonunda da yine gençlerin ve genç hissedenlerin rahat ve şık seçimi olacakONITSUKA TIGER’IN EFSANE MODELİ MEXICO 66 2011 YAZINA DA DAMGA VURACAK! Onitsuka Tiger bir devrin koşucuları için koşmanın anlamını yeniden yazan ayakkabı markası demektir. Eski zamanların koşu pistlerinde atletler için vazgeçilmez efsane model olan Onitsuka Tiger Mexico 66, daha sonra günlük spor giyimde kendi tarzını yaratanların tercihi haline geldi.

Yıllar içinde moda akımları onlarca kez değişse de insanların en rahat ettiği ayakkabılardan olan Onitsuka Tiger’ın Mexico 66’nın modası hiç geçmedi. İnce tabanlı bu özel ayakkabılar yan kısmında bulunan stil çizgilerinin farklı renklerdeki alternatifleriyle her türlü kıyafetle rahatça kullanılabiliyor. Onitsuka Tiger Mexico 66, tüm dünyada birçok ünlünün olduğu gibi gençlerin de en çok tercih ettikleri ayakkabılardan birisi olarak dikkat çekiyor.

İster jeanlerinizin, ister eşofmanlarınızın isterseniz de şort ve eteklerinizin altına giyin emin olun ki şeçtiğiniz her kıyafete uygun bir Onitsuka Tiger Mexico 66 vardır. Japon teknolojisinin sunduğu rahatlık, sade ve şık tasarımıyla birleşince her gününüz Onitsuka Tiger ile renkleniyor. Renk renk Onitsuka Tiger Mexico 66’lar bu yaz da ayağınızdan düşmezken, tarzınıza bir anlam katacak, girdiğiniz her ortamda rahatlıkla farkedilmenizi sağlayacak!..Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder