ORHAN GENCEBAY BU KEZ SPOR SALONUNDA (VIDEO)

03.10.2018 13:23:44

Orhan Gencebay, Burunların Selameti reklam filminin yeni versiyonunda ter kokmamayı hatırlatmaya devam ediyorORHAN GENCEBAY BU KEZ SPOR SALONUNDA (VIDEO)

Rexona, “daha temiz, daha ferah bir dünya için” ter kokusu ile mücadelesini, Orhan Gencebay sözcülüğünde gerçekleştirdiği “Burunların Selameti” kampanyasının spor salonu versiyonu ile sürdürüyor.

İnsanlar arasına fiziksel ve duygusal mesafeler koyan, konuşulması en zor konulardan biri olan ter kokusu, *her 10 kişiden 9’unun maruz kaldığı bir problem.Orhan Gencebay spor salonunda, daha güzel, daha mutlu, sevgi dolu bir dünya için, burunların selameti için, ter kokusuna dikkat çekti Orhan Gencebay “Burunların Selameti” spor salonu filminde, bir spor salonuna giriyor. İkonik parçası Batsın Bu Dünya’dan esinlenerek ter kokusu ile rakiplerine nefes aldırmayan genç adamı, “Daha güzel, daha mutlu, sevgi dolu bir dünya için.. Burunların selameti için…” diyerek uyarıyor. Sadece duşun yetmediğini hatırlatıyor. Deodorant kullanması konusunda uyarıyor.

Neden terliyoruz? Hayatın gün içinde değişen ritmine göre kalp atışlarımız hızlanır ve yavaşlar, buna bağlı olarak vücut ısımız sürekli değişir. Vücudumuzdaki bu ısı değişikliği hangi mevsimde olursak olalım, günün her anında terleme ile sonuçlanır. Toplu taşıma araçlarında, spor yaparken, ofiste, iş yoğunluğunda, heyecanlanınca, stresli anlarımızda, hatta acılı bir yemek yerken bile terleriz. Vücudun normal bir reaksiyonu olan terleme, önlem alınmadığı durumda ter kokusu ile sonuçlanır.

Ter kokusuna karşı çözüm ne olmalı? Düzenli duş almak, 3 saate kadar ter kokusunu engelliyor, ancak bu 3 saat ardından bir kişinin günlük hareketleri sonucu terlemesi, deodorant kullanmadığı takdirde ter kokusu ile sonuçlanıyor. Rexona, terlemeyi kontrol altına alan formülü ve hareketle aktif hale gelen yenilikçi Motionsense teknolojisi ile günün her anında ferahlık ve duştan yeni çıkmış hissi veriyor. Ter kokusuna karşı 48 saate kadar koruma sağlıyor.
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder