ORKID'İN İLETİŞİMİ HANGİ AJANSA EMANET?

09.01.2017 13:20:38

Orkid’in Yeni İletişim Ortağı Belli Oldu.ORKID'İN İLETİŞİMİ HANGİ AJANSA EMANET?

P&G’nin hijyenik ped markası Orkid‘in stratejik iletişim faaliyetlerinin planlanması ve uygulanması süreçlerini Excel İletişim ve Algı Yönetimi'ne emanet etti.

Orkid, düzenlediği sosyal sorumluluk kampanyalarıyla da kadınların kendilerine güvenmesi ve hayallerini gerçekleştirmesi için çalışmalar yürütüyor.

Excel İletişim ve Algı Yönetimi, Ocak ayı itibariyle Orkid'in stratejik iletişim çalışmalarını yürütecek ve iletişim liderliğini üstlenecek.


 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder
20.03.2018 04:52:56
İyi günler kolay gelsin??ben Koceli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksek Okulundan Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Halkla ilişkiler kampanyasını işleve geçirme sürecindeyiz, 7 ve 8.sınıf kız öğrencilerine, ergenlik hakkında bilgi vermeyi amaclamaktayiz. Okulumuz,ergenlik dönemine girmiş ve gitrecek olan genç kızlarımızı sağlıklı bilgilendirmeyi ve kızlarımızın özel(adet) dönemiyle ilgili detaylı bilgi almasını amaçlamaktadır. Kiz topluluğunun hem sağlıklı hem bilinçli bir ergenlik dönemini atlatmasinda orkid markasini uygun görmekteyiz. Kız topluluguna güvenilir ve sağlıklı pet markası orkid'i öneriyoruz. İnce ve inanılmaz derecede esnek olan Orkid, mükemmel rahatlık için vücuda 3 boyutlu olarak oturur ve ona göre şekil alır. Her kadının vücut şekli birbirinden farklı olduğundan bu önemli bir özelliktir. Bu sayede gün içerisinde ne kadar hareket edersek edelim, sabit kalarak rahat etmemizi sağlar. Böyle kullanışlı ve güvenilir markayı kız topluluguna tanıtmak için desteğinizi yakın zamanda bekliyorum.??

Semahat

11.05.2017 14:24:27
Merhaba orkid reklami olarak harika bir slogan ve reklam fikrim var gorusme saglarsak paylasabilirim,iyi gunler.

IşIl Güreş