PEPSICO TÜRKİYE'DE ÜST DÜZEY ATAMA

09.04.2014 10:18:56

PepsiCo Yiyecek Türkiye Genel Müdiresi Ece Aksel,22 Ülkeden sorumlu PepsiCo Gelişmekte Olan Ülkeler Yiyecek Kategorisi Genel Müdiresi pozisyonuna atandı.PEPSICO TÜRKİYE'DE ÜST DÜZEY ATAMA

PepsiCo Yiyecek Türkiye Genel Müdiresi Ece Aksel, 22 Ülkeden sorumlu PepsiCo Gelişmekte Olan Ülkeler Yiyecek Kategorisi Genel Müdiresi pozisyonuna atandı.

PepsiCo Türkiye Yiyecek Genel Müdiresi Ece Aksel, 2014 yılı itibariyle 22 ülkeden sorumlu PepsiCo Gelişmekte Olan Ülkeler Yiyecek Kategorisi Genel Müdiresi görevini yürütmeye başladı. 2008 yılından bu yana PepsiCo Türkiye Yiyecek Genel Müdiresi olarak görevini sürdüren Aksel, 2004 yılında başladığı PepsiCo kariyerinde PepsiCo'nun Türkiye Yiyecek operasyonunun başarıyla büyümesi için büyük bir tutkuyla çalıştı. Görev aldığı çeşitli rollerde, PepsiCo Yiyecek Türkiye'nin stratejik gündeminin oluşturulmasına ve başarılı inovasyonlara imza atmasına büyük katkıda bulunan Aksel, operasyonel ve uygulama başarısı sağlarken, aynı zamanda iç görülere dayalı stratejik düşünce yapısının gücünü de ortaya koydu.


yiyecek, PepsiCo, üst düzey yönetici, pepsico türkiye, genel müdire, ece aksel
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder