PEPSI'DEN BURAK ÖZÇİVİT'Lİ RAMAZAN KAMPANYASI (VIDEO)

03.07.2014 10:26:53

Pepsi’nin reklam yüzü olan Burak Özçivit, bu kez bilinmeyen bir yeteneğini sergiliyor.

Özçivit, mutfağa girerek ‘Gönlünün Sultanı’ için çeşit çeşit yemekler ve spesyalitesi olan dana rosto hazırlıyor. Özçivit’in ‘Gönlünün Sultanı’nın ise kapıdan babannesinin içeri girmesiyle belli oluyor. Özçivit, eğlenceli geçen çekim sırasında babaannesinden öğrendiği birbirinden lezzetli ve çeşitli yemek tariflerini yaparak, yapım ekibinin de hayranlığını kazandı.Pepsi’nin, Ramazan’a özel 1 litre Lipton Ice Tea kampanyasını duyurduğu yeni reklam filmi yayına girdi. Her Pepsi reklamında gençlere cesaret ve ilham veren Burak Özçivit, bu kez iftar sofralarının gerçek kahramanı olan kadınları onore ediyor.

Reklam filmi, Burak Özçivit’in gönlünün sultanı için mutfaktaki heyecanlı hazırlığı ile başlıyor. Yemek konusundaki hünerlerini sergileyen Özçivit, gönlünün sultanı için 20 çeşit yemek hazırlayarak, gönlünün sultanını bekliyor. Kapıdan Özçivit’in babannesinin girmesiyle ‘Gönlünün Sultanı’ortaya çıkıyor. Babannesinin ardından halası, dayısı, teyzesi ve kuzenleri de gelerek Burak’a sürpriz yapıyorlar. Tüm aile Burak’ın hazırladığı sofrada iftar yaparak, hararetlerini 2 adet 2,5 litrelik Pepsi ya da Yedigün kapağının hediyesi olan Lipton Ice Tea ile söndürüyor.

Reklam filminin kamera arkası da eğlenceli anlara sahne oldu. Özçivit’in, oyunculuğu kadar özel tarifleriyle hazırladığı yemekleri de büyük ilgi topladı. Burak Özçivit’in en sevdiği yemeklere göre hazırlanan ramazan sofrasında özellikle ünlü oyuncunun özel tarifi olan dana rosto çok beğenildi. Salatadan tatlıya birçok özel tarifte başarısını sergileyen Burak Özçivit setin ilgi odağı oldu.

KAMPANYA KÜNYESİ

Reklamveren: PepsiCo

Reklamveren Yetkilisi: Deniz Aktürk Erdem, Aslı Önder, Sevinç Belli, Onur Sanverdi.

Reklam Ajansı: ALICE BBDO

Yaratıcı Grup: Hasan Çetin, Mustafa Baripoğlu, Cengiz Pulgu, Ahmet Ülkü

Müşteri İlişkileri: Maria Demir, Mine Hatapkapulu.

Stratejik Planlama: Onur Erdoğan, Beliz Top.

Ajans Prodüktörü: Umut Tangör, Melis Bircan.

Prodüksiyon Danışmanı: Sena Alpsan

Yapımevi: 4 Films

Yönetmen: Levent Onan

Görüntü Yönetmeni: Barış Özbiçer

Yapımcı: Gökalp Gökulu

Post Prodüksiyon: Sinefekt

Medya Planlama: OMD

Kullanılan Mecra: TV, Sinema, İnternet


Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder