PİERRE CARDİN İLE AYDINLI GRUP ARASINDA DEV İMZA

04.06.2011 15:30:12

18 yıldır Pierre Cardin’in 7 ülkede ana lisansörlüğünü yürüten Aydınlı Grup, imzalanan anlaşmayla markanın global lisans temsilciliğini yürütme hakkına sahip oldu.PİERRE CARDİN İLE AYDINLI GRUP ARASINDA DEV İMZA

Aydınlı Grup, dünyaca ünlü moda markası Pierre Cardin’in Türkiye’den kontrolü için dev bir adım atarak markanın global lisans temsilciliğini yürütme hakkına sahip oldu. Aydınlı Grup Yürütme Kurulu Başkanı Ahmet Said Kavurmacı, “Bundan böyle dünyanın her yerinde Pierre Cardin lisansı vereceğiz. X ülkesindeki bir firma, Y ürün grubu için lisans almak istediğinde bizimle görüşebilecek. Mösyö Pierre Cardin’in onayına sunmak üzere her türlü coğrafyada lisansörlük görüşmesi yapabileceğiz. Bu, dünyada bir ilk. Aydınlı dışında Pierre Cardin lisansı verme yetkisine sahip başka bir grup yok” dedi.

“Türkiye’nin en büyük lisans organizasyonunu yürütüyoruz”

Aydınlı Grup olarak Türkiye dahil 7 ülkede Pierre Cardin’in ana lisansörlüğünü üstlendiklerini dile getiren Ahmet Said Kavurmacı, “Pierre Cardin, lisanslama alanında dünyadaki ilk ve öncü moda markası. Biz de Pierre Cardin’le Türkiye’nin en büyük lisans organizasyonunu yürütüyoruz. Aydınlı ve Pierre Cardin markası arasındaki bu işbirliği ve lisanslama çalışmaları, farklı bir ekosistemi de beraberinde getirdi. Kurduğumuz bu özel ekosistemi uygulayan başka bir firma daha yok” diye konuştu.
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder