PİRELLİ İNTERNET SİTESİNİ YENİLEDİ

08.06.2011 10:23:34

Yeni pirelli.com.tr internet sayfası kullanıcı dostu ara yüzüyle dikkat çekiyor.PİRELLİ İNTERNET SİTESİNİ YENİLEDİ Pirelli ile ilgili güncel haberler ve kampanyaların yanı sıra Pirelli’nin en yeni teknolojiye sahip çevre dostu, yüksek performans ve motorsporları gibi lastikleri ilgili detaylı bilgilere ulaşmak artık daha kolay. Yenilenen pirelli.com.tr adresinde kullanıcılar lastiklerine uygun hava basıncı bilgilerine de erişebilecekler. Ayrıca, ıslak zemin, karlı zemin ve off road gibi zorlu koşullarda sürücülere yardımcı olacak güvenli sürüş teknikleri ve ekonomik sürüş için ipuçları, Pirelli’nin yeni internet sayfasının ziyaretçilerine sunulan faydalı bilgiler arasında yer alıyor.

Kişisel Lastik Tanımlayıcısı bölümüyle, 5 adımda size en uygun lastik, desen ve ölçüsünün bilgisini veren yeni internet sitesi, ayrıca harita üzerinden size en yakın Pirelli Yetkili Satıcısı ile ilgili bilgilere daha kolay ulaşmanıza olanak sağlıyor.

Türk Pirelli’nin İzmit fabrikasında üretilen Formula 1 lastikleriyle Formula 1’in resmi lastik tedarikçisi olan Pirelli, yenilenen internet sitesinde Formula 1 ile ilgili ayrı bir bölüm de oluşturdu. Bu bölümde Formula 1 ile ilgili güncel haberler, Formula 1 lastik tipleri hakkında ayrıntılı bilgiler ve Formula 1 pilotlarının pist deneyimlerini tecrübe etme imkanı sunan 3D yarış görüntüleriyle sitenin ziyaretçileri Formula 1 heyecanına ortak oluyor.


Pirelli internet sitesi, internet sayfası, pirelli, Pirelli
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder