POLİSAN KANSAİ YENİ REKLAMIYLA EKRANDA (VIDEO)

08.05.2018 21:13:29

Polisan Kansai Boya’nın, dünya devi ortakları Dow Chemical ve Kansai Paint ile birlikte geliştirdiği dış cephe boyası “Exelans Turbo Flex C1” ve Türkiye’nin ilk su bazlı yağlı boyası “X1 Anti Aging Kokusuz Parlak”ın yeni reklam filmleri yayınlandı.POLİSAN KANSAİ YENİ REKLAMIYLA EKRANDA (VIDEO)

Polisan Kansai Boya, yeni reklam filminde mimari kaplama kategorisinde sil baştan dedirtecek yeni dış cephe boyası Exelans Turbo Flex C1 ile geleceğin teknolojisinin bugünü yaşattığının mesajını verdi.
Filmde, Polisan Exelans Turbo Flex C1’in sıradan bir dış cephe boyası olmadığı, Polisan’ın dev ortakları Dow Chemical ve Japon devi Kansai Paint’in destekleri ile beraber deneyimli ve uzman Ar – Ge Merkezi ekibinin geliştirdiği ortak bir akıl ürünü olduğu vurgulanıyor.
Polisan, dünya devi ortaklarıyla birlikte ürettiği Exelans Turbo Flex C1 ile köprüler, metrolar, otoparklar ve yüksek katlı binalar gibi yapıların ömrünü uzatan bir boya geliştirdiğinin, antikarbonizasyon özelliği ve esnekliği sayesinde depremin binalar üzerindeki yıkıcı etkisinin azalttığının mesajını veriyor.X1 Mucizesinde Kadın Vurgusu

Polisan Kansai Boya, Türkiye’nin ilk su bazlı yağlı boyası X1 Anti Aging’i, “Yes We Can (Yapabilirim) Çünkü Kadınım” mottosuyla “X1 mucizesi” olarak tanıttı. Polisan, X1’in kadınların hikayelerinde yeni bir renkli sayfa olacağının ‘Yapabilirim’ çünkü kadınım ve X1 kullanıyorum algısını hedef kitlede yerleştirerek, sadık bir X1 tüketici kitlesi oluşturmayı hedefliyor.
Su bazlı, zamanla sararmayan, uzun süre parlaklığını koruyan, maksimum silinebilir, kolay uygulanabilen, solvent içermediği ve su ile seyreltildiği için kokmayan, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen lüks iç ve dış cephe boyası X1, değişim isteyen kadınların bir numaralı tercihi olarak karşımıza çıkıyor.

WBR İstanbul tarafından hazırlanan reklam filmlerinin prodüksiyonunu 18 saniye yürütürken, görüntü yönetmenliğini de Avi Karpick üstlendi.

Turbo Flex C1 Reklam Künyesi

Reklam Ajansı: WBR İstanbul
Reklamveren: Polisan Kansai Boya
Reklamveren Yetkilisi: Dilek Çolakoğlu
İletişim Stratejisti: Ertan Özyiğit
Kreatif Direktör ve Yönetmen: Büşra Özyiğit
Marka Direktörü: Gülçin Gül
Reklam Yazarı: Erkan Şahan
Post Prodüksiyon: 18 saniye
Producer: Yiğitcan Özyiğit
VFX: Uğur Çapacıoğlu
Müzik: Hakan Caneroğlu
Medya Ajansı: Time Media
Mecralar: TV, Internet, Basın, AçıkhavaYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder