POLO'DAN INSTAGRAM HİKAYELER'DE İLK

09.08.2018 14:23:11

POLO delikli nanenin Instagram Hikayeler’de sunduğu GIF’ler, iki haftada binden fazla yaratıcı paylaşımın ilhamı olduPOLO'DAN INSTAGRAM HİKAYELER'DE İLK

İkonik şeklini Instagram Hikayelere taşıyarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren POLO delikli nane, kullanıcılardan yoğun ilgi gören bir kampanyaya imza attı. Bülent Üstün’ün POLO odaklı obje art çalışmalarını kendi hesabından paylaşması ile başlayan kampanyada, bundan ilham alan Instagram kullanıcıları, POLO GIF’leriyle 15 günde 1.196 içerik yaratarak kendi instagram hikayelerinde paylaştı.

POLO, Nisan ayında Instagram Hikayelerde POLO GIF’lerini kullanarak başlattığı kampanyayla Türkiye’de bir ilki hayata geçirdi.

Kampanyanın ilk bölümü hedef kitleyi meraklandırarak ilgilerini artıracak bir ön hazırlık aşaması olarak tasarlandı. Bu aşamada sosyal medyada obje art çizimleriyle tanınan Bülent Üstün’ün POLO’nun ikonik şekliyle oluşturduğu çalışmalar ilk önce kendi hesabından, daha sonra POLO’nun sosyal medya kanallarından paylaşıldı.

Kullanıcılarla etkileşim yaratmayı hedefleyen ikinci aşamada delikli nane POLO’nun farklı GIF’leri oluşturularak Instagram Hikayelerde kullanıma sunuldu. POLO GIF’leriyle Instagram Hikayelerde paylaşım yapılmasını hedefleyen kampanya kapsamında 15 gün içinde kullanıcılar tarafından 1.196 hikaye paylaşıldı. POLO hesapları, Bülent Üstün, sosyal medya influencerları ve katılımcıların paylaşımları toplam 9 milyon kez izlendi.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder