PUMA VE EMAAR TÜRKİYE'NİN YENİ PR AJANSI

17.05.2018 15:35:46

desiBel Ajans’a iki yeni marka: PUMA Türkiye ve Emaar Türkiye.PUMA VE EMAAR TÜRKİYE'NİN YENİ PR AJANSI

Dünyanın en hızlı spor markası PUMA Türkiye ve dünyada birçok lokomotif projeye imza atan Emaar Properties’in ülke iştiraki Emaar Türkiye’ninyeni kurumsal iletişim ajansı desiBel Ajans oldu.

Kısa süre önce 5. yaşını kutlayan desiBel Ajans, dünyanın önde gelen spor markası PUMA ve Türkiye iledünyanın en büyük gayrimenkul geliştiricilerinden Emaar Properties’in ülke iştiraki Emaar Türkiye’nin yeni kurumsal iletişim ajansı oldu. Mayıs 2018 itibarıyla başlayan işbirliği kapsamında desiBel Ajans; PUMA Türkiye ve Emaar Türkiye ve markalarına stratejik iletişim, pazarlama iletişimi, medya ilişkileri ve kriz iletişimi konularında destek verecek.

desiBel Ajans’ın müşteri portföyünde Türk Hava Yolları, TeknoSA, Aksigorta, Garanti Bankası, British American Tobacco, Beşiktaş JK, Koton, n11.com, Siemens, Profilo, Hitay Holding, Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı, Boğaziçi Üniversitesi, Ferko, Riot Games, Mondelez International Türkiye, Servier İlaç, Tetra Pak, Kredi Kayıt Bürosu, Multinet Up, Cape Bodrum, Tiryaki Agro ve Happn gibi markalar bulunuyor.
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder