REXONA İLE METROBÜSTE 40 BİN KİŞİ FERAHLADI

09.08.2018 17:06:40

Rexona ile yaklaşık 40 bin kişi metrobüste ferah yolculuğun tadını çıkardıREXONA İLE METROBÜSTE 40 BİN KİŞİ FERAHLADI

Rexona, havaların iyice ısınmasıyla dayanılmaz hale gelen ter kokusuyla mücadelesini metrobüs duraklarına taşıyarak takipçilerine benzersiz bir deneyim yaşattı.

Proje kapsamında yaklaşık 40 bin kişi ferah yolculuk yaşadı Rexona’nın daha temiz ve daha ferah bir dünya için 1 Ağustos’da Söğütlüçeşme metrobüs durağında başlattığı “Rexona ile Ferah Yolculuklar” kampanyası, 7 gün boyunca devam etti. Tüketicilerin Rexona Türkiye twitter ve instagram sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları oylamalar sonucu her gün bir sonraki günün Rexona ile Ferah Durak’ı seçildi. Rexona ekibi bu durağa giderek tüketicilere Rexona dağıttı. 7 gün boyunca duraklarda toplam 40 bin adet deodorant dağıtılarak tüketicilerin ferah yolculuklar yaşaması sağlandı.

Ter rotası tüketicilerin sosyal medya paylaşımlarıyla oluşturuldu

Rexona ile “Ferah Yolculuklar" etkinliğinde 2. gün Uzunçayır, 3. gün Zincirlikuyu, 4. gün Mecidiyeköy, 5. gün Cevizlibağ, 6. gün Zeytinburnu, 7. gün ise Avcılar metrobüs durağı ‘Rexona ile Ferah Durak’ olması istenen durak seçildi. Duş adam ve Rexona ekibi durağa gitti, “Duş yetmez, Rexona kullan” diyerek dağıttığı deodorantlarla ter kokusu problemine çözüm oldu.

Sosyal medyada 6.5 milyon erişim

Tüketicilerin, kampanya çerçevesinde her gün twitter ve instagram üzerinden Rexona Türkiye hesabına bildirimde bulunduğu proje büyük ilgi gördü. Kampanya boyunca sosyal medyada 6.5 milyon erişim sağlandı.

#DuşYetmezRexonaKullan

#BurunlarınSelameti

#SeniAslaYarıYoldaBırakmaz
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder