ROCHE 60. YIL FİLMİ İLE TEŞEKKÜR EDİYOR (VIDEO)

10.04.2018 17:08:38

Roche İlaç’ın Türkiye’deki 60. kuruluş yılına özel olarak hazırladığı film, dijital medyada izleyicilerle buluşuyor.ROCHE 60. YIL FİLMİ İLE TEŞEKKÜR EDİYOR (VIDEO)

Türkiye'deki yolculuğuna 1958 yılında başlayan Roche İlaç, 60. yılına özel olarak hazırladığı kampanya filmini dijital medya kanallarında yayınlamaya başladı. Roche İlaç’ın sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetlerle 60 yıl boyunca hastaların her zaman yanında olduğunu duygusal bir dille anlatan filmde, “60 yıldır yarınları kucaklıyoruz” sloganı kullanılıyor.

Filmde, hasta, hasta yakınları ve sağlık çalışanları arasındaki duygusal bağın, güçlü bir dille anlatımında Melek Mosso tarafından yeniden düzenlenen, Recep Aktuğ’un 1978’de seslendirdiği “Canım” adlı şarkısının uyarlaması da önemli bir rol oynuyor. Film, Yetkin Dikinciler’in karakteristik sesi ile daha da güçleniyor.“60 Yıldır Yarınları Kucaklıyoruz” kampanya filminde, Roche’un Ar-Ge liderliği ve geleceğin yenilikçi tedavilerini bugünden keşfetmek için işine dürüstlük, cesaret ve tutkuyla sarıldığı hissi gerçekçi bir perspektiften sunuluyor. Filmde, parkinson, kistik fibrozis, akciğer kanseri ve meme kanseri gibi hayati önem taşıyan terapötik alanlarda Roche tarafından geliştirilen yenilikçi tedavilerin, hasta ve hasta yakınlarının hayatına kattığı mutluluk ve umut dolu karelere yer veriliyor.

KAMPANYA KÜNYESİ
Reklamveren: Roche
Reklam Ajansı: Reaktör İstanbul
Yönetmen: Barış Berberoğlu
Görüntü Yönetmeni: Fatih Türker
Yapımcı: Özgür Demir
Sanat Yönetmeni: Emircan Aydın
Post Produksiyon: Bando Post Produksiyon
Renklendirme Sanatçısı: Elif Tekneci
Söz / Müzik: Recep Aktuğ / Canım
Yorumcu: Melek Mosso
Dublaj Sanatçısı: Yetkin DikincilerYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder