SAMSUNG'DAN AÇIKHAVA REKLAMINDA İLK

08.06.2018 23:18:56

Samsung, Türkiye’de Açıkhava ile Programatik Yeniden Pazarlama Reklamı yapan ilk marka oldu!SAMSUNG'DAN AÇIKHAVA REKLAMINDA İLK
Samsung, Türkiye’de Açıkhava ile Programatik YenidenPazarlama Reklamı yapan ilk marka oldu!
 
Samsung, Mall IQ ve Publicis One ajanslarından DataWise ve Starcom işbirliğiyle, Türkiye’de bir ilke imza attı.Daha önce Samsung mağazasına girmiş kişileri Akmerkez, Zorlu, Kanyon ve Mall of İstanbul’daki dijital ekranlarda yakalayarak farklılaştırılmış reklam göstermeyi başardı. 
 
Kampanyaya hazırlık için farklı segmentler belirlenerek, bu segmentlerin gün içindeki AVM’lerdeki ziyaret yoğunluğuna bağlı farklı hedef kitlelere özel reklam mesajları çalışıldı. 
 
Daha önce Samsung mağazasına girmiş kişilerreklamların gösterileceği ekranların etrafında dolaşırken, kendilerine özel Samsung mesajıyla karşılaştı. Bu sayede standart iletişime oranla %60'lık bir verim artışıyakalandı. 
Akıllı telefonlardaki push notification’lara alternatif olarak açık havada potansiyel müşterilerine ulaşmak isteyen Samsung, Mall IQ ve Publicis One ajanslarından DataWise ve Starcom’un sunduğu bu hizmetle birlikte Samsung ürünleriyle gerçekten ilgilenebilecek kişilere çok daha verimli, etkili ve ölçülebilir şekilde ulaştı. 
 
KÜNYE:
Reklamveren: Samsung
Reklamveren Müşteri Ekibi: Roza Saygılı, Mert Uygur, Gökhan Alacahanlı 
Ajans: PublicisOne/Datawise ve Starcom
Ajans Müşteri ekibi:İlke Yirik, Bilge Bulut, Beril Çelikyay,Serhat Büyüksayar, Seda Özsönmez, 
Teknoloji (Mall IQ) ekibi: Batu Sat, Izge Ercan
 
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder