SEN SUS KLİBİN KONUŞSUN

11.07.2011 14:53:18

25 Mayıs – 25 Haziran tarihleri arasında ETİ Popkek, sensusklibinkonussun.com sayfasını ziyaret ederek seçilen şarkılardan eğlenceli videolarını oluşturan tüketiciler farklı bir deneyim yaşarken birbirinden güzel hediyelerin de sahibi oldu.SEN SUS KLİBİN KONUŞSUN

25 Mayıs - 25 Haziran 2011 tarihleri arasında ETİ Popkek’in sensusklibinkonussun.com sayfasını ziyaret eden katılımcılar sitede yer alan Atiye – Dondurma, Ceza – Fark Var, Duman – Senden Daha Güzel gibi 7 ünlü şarkıdan birini seçip, webcamleri ile “kostüm, koreografi ve görsel” yaratıcılıklarını ortaya çıkararak video kliplerini çektiler. Çektikleri klipleri siteye kaydeden yarışmacılar, birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansını yakaladılar.

“En yaratıcı performansı yap, hediyeyi kap!” sloganı ile başlayan ETİ Popkek Sen Sus Klibin Konuşsun yarışması süresince siteyi 100 binin üzerinde kişi ziyaret ederken, 800’e yakın klip paylaşıldı. Yarışma sonunda talihliler Bedük’ün de aralarında bulunduğu jüri tarafından belirlendi. Birinci olan kişi Apple MacBook Pro kazanırken, ikinci Apple I-Phone 4 ve üçüncü ise Apple I-Pad 2’nin sahibi oldu.
 


sen sus klibin konuşsun, apple macbook pro, eti popkek
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder