SHERATON İSTANBUL ATAKÖY TENİSİN YILDIZLARINA SPONSOR OLDU

13.04.2018 17:34:08

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel Tenisin Ünlü Yıldızlarını AğırlayacakSHERATON İSTANBUL ATAKÖY TENİSİN YILDIZLARINA SPONSOR OLDU

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, dünyanın sayılı tenis organizasyonları arasında sayılan ve İstanbul’da 23 Nisan – 6 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek TEB BNP Paribas İstanbul Cup ve TEB BNP Paribas İstanbul Open’ın konaklama sponsorluğunu üstlendi.

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, İstanbul’da 23 - 29 Nisan tarihleri arasında yapılacak TEB BNP Paribas İstanbul Cup ve 30 Nisan - 6 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek TEB BNP Paribas İstanbul Open turnuvalarına katılan tenisçilere ev sahipliği yapacak.

Dünya tenisinin önde gelen isimleri MarinCilic ile Caroline Wozniacki, milli tenisçilerimiz Çağla Büyükakçayve İpek Soylu’nun da aralarında bulunduğu tanınmış sporcuların katılımıyla düzenlenecek turnuva heyecanlı maçlara sahne olacak.

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel Genel Müdürü Mehmet Culha; “Dünya genelinde yakından takip edilen bir organizasyon olan TEB BNP Paribas İstanbul tenis turnuvasının resmi konaklama sponsoru olarak organizasyonun içinde yer almaktan dolayı çok mutluyuz. Sheraton İstanbul Ataköy Hotel olarak spordan sanata, ticaretten kültüre şehrin tanıtımı için üstümüze düşeni yapmaktan büyük onur ve heyecan duyuyoruz. Konuklarımızı yarışma süresi boyunca Sheraton misafirperverliğini yansıtan hizmet anlayışı ile ağırlamaktan büyük keyif duyacağız. Tüm sporculara şimdiden başarılar diliyor, tenisseverleri bu heyecana birlikte yaşamaya davet ediyorum.” dedi.

Tenis turnuvası kapsamında Garanti Koza Park’ta yarışacak dünyaca ünlü tenis yıldızları, Sheraton İstanbul Ataköy’ün sessiz ve dingin atmosferinde , deniz manzarasına karşı yarışma yorgunluğunu atarak maçlara hazırlanırken, otelin deneyimli şefleri tarafından kendilerine özel olarak hazırlanan Türk ve Dünya mutfaklarından seçme lezzetleri deneyimleme fırsatı bulacak.
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder