SKYSCANNER ARTIK İPAD'LERDE

19.11.2011 11:38:55

Ücretsiz seyahat arama motoru Skyscanner, iPhone ve Android’den sonra şimdi de iPad’e özel geliştirdiği tablet uygulamasını kullanıcılarıyla buluşturuyor.SKYSCANNER ARTIK İPAD'LERDE

Farklı havayolu şirketlerinin sunduğu uçak biletlerini fiyat ve mekân bazında karşılaştırarak kullanıcısına en ucuz bileti sunan Skyscanner, iPhone ve Android işletim sistemleri için geliştirdiği uygulamalarının sonrasında iPad kullanıcılarına özel yeni bir uygulama başlattı. Android ve iPhone uygulamaları, kullanıma girdiği tarihten itibaren dünya çapında 4 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirildi. Skyscanner’ın iPad uygulaması da iTunes’tan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Skyscanner Türkiye Pazarlama Müdürü Murat Özkök yeni iPad uygulaması hakkında şunları söyledi: “Skyscanner, kullanıcılarına en uygun fiyattaki uçak biletlerini sunarken açık bir tarih, hatta varış yeri bildirmelerini gerektirmeyen bir altyapıya sahip. Bu özelliğimiz sayesinde kullanıcılarımıza seyahat konusunda ilham kaynağı olabiliyoruz. Uçuş aramalarının daha interaktif, kolay ve eğlenceli olmasını sağlayan global kapsamlı yeni keşfet özelliğimize en uygun ortam da iPad ortamı.”


 


uygulama, tablet, seyahat arama motoru, android, iPad, iphone, SKYSCANNER
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder