SOSYAL MEDYA BENİM İŞİM DİYENLERE!

01.06.2012 13:01:12

Sosyal medya ve pazarlama benim işim diyen üniversiteliler: Samsung Mobilers Projesi Başlıyor.SOSYAL MEDYA BENİM İŞİM DİYENLERE!

Almanya, G.- Kore, ABD, İngiltere gibi ülkeler başta olmak üzere dünya genelinde 30 ülkede gerçekleştirilen ve Türkiye’de de bu sene 3. kez düzenlenecek olan Samsung Mobilers Projesi için online başvuru süreci başladı. Üniversite öğrencilerinin Samsung’un mobil cihazlarıyla, gerçek pazarlama stratejileri gerçekleştirecekleri global projenin Türkiye ayağına, öğrenciler 3 kişilik takımlarını kurarak katılabilecekler.

Samsung Electronics’in, gençlerin pazarlama ve strateji yeteneklerini arttırmak ve onlara iş dünyası öncesinde gerçek bir deneyim yaşatmak amacıyla düzenlediği Samsung Mobilers projesine başvurular bugün başladı. 3’erli gruplardan oluşan 7 takımın dijital medya ve pazarlama yeteneklerini göstereceği yarışmaya yapılacak başvurular 8 Haziran’a kadar devam edecek.

Samsung Mobilers projesi kapsamında, seçilen takımlar Samsung’un son döneme damgasını vuran mobil ürünleri için gerçek bütçeler ile gerçek pazarlama stratejileri geliştirme fırsatı bulacaklar.

Samsung Mobilers projesi öğrencilere birçok sürpriz ve hediye sunuyor. Samsung Mobilers projesine katılan öğrenciler; Las Vegas, Londra, Dubai, Barselona gibi şehirlerde düzenlenen, dünyanın en büyük tanıtım etkinlikleri ve fuarlarına katılma fırsatı yakalayacaklar. Bunun yanısıra kazanan takım yıl sonunda Güney Kore’de düzenlenecek toplantıda Mobilers Türkiye’yi temsil etme şansı bulacak. En iyi yarışmacıları ise, Samsung Türkiye’de staj imkanı bekliyor.

Projenin yürütücü görevini üstlenen Samsung Electronics Türkiye Cep Telefonları Pazarlama Müdürü Cem Sezer; “Samsung Mobilers projesi doğrudan gençlere ulaşmak ve onların nabzını tutmak açısından bizim için büyük önem taşıyor. 3 yıl önce pilot olarak başladığımız projenin elde ettiği başarı bize çok gurur veriyor. Bu yıl Türkiye’nin dört bir yanından başvuru kabul etmemiz de, projenin başarısının bir kanıtı. Geleneksel ve dijital medya pazarlamalarını bir araya getirdiğimiz Samsung Mobilers’ta, öğrencilerin, teorik eğitimin çok ötesine geçerek, bire bir profesyonel dünyada var olmalarına olanak tanıyoruz. Her yıl, global sıralamalarda da başarılar elde eden Türkiye’den, bu yıl da çok yaratıcı projeler çıkacağına inanıyorum” dedi.

Pazarlama, etkili dijital medya kullanımı, teknoloji ve iletişim konularında çeşitli eğitimlerin de verileceği ve yıl sonuna kadar sürecek olan Samsung Mobilers projesi süresince, belirlenen konu üzerine en etkin projeyi hayata geçiren ve en çok kişiye ulaşmayı başaran takım kazanıyor.

 


Sosyal Medya, Samsung Mobilers Projesi
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder