SUPERJAZZ ETKİNLİĞİ ÜNLÜLERİ BULUŞTURDU

15.10.2016 03:06:51

W Istanbul, canlı performanslar ve konsept partilerle öne çıkan Superjazz işbirliği ile unutulmaz bir geceye ev sahipliği yaptı.SUPERJAZZ ETKİNLİĞİ ÜNLÜLERİ BULUŞTURDU

Beşiktaş'ın otantik ve yerel dokusunu Nişantaşı'nın üst sınıf alışveriş olanaklarıyla birleştiren W Istanbul, deneyimli işletmeci Şeniz Bengüer ve markası Superjazz ile sezonu iddialı bir şekilde açtı. Bilgili Holding Turizm Yatırımları Geliştirme Müdürü Yiğit Sezgin ve W Istanbul Genel Müdürü Christian Hohen’in eve sahipliğinde gerçekleşen parti misafirlerine keyifli anlar yaşattı.

İstanbul'da eğlence denince akla ilk gelen mekânlardan biri W Lounge’da Sibel Emek Trio sahnesiyle başlayan etkinlik serisi, önümüzdeki dönemde ulusal ve uluslararası pek çok müzisyeni ve efsane DJleri konuk edecek.

İzzet Öz, Zeynep Tunuslu, usta oyuncu Selçuk Yöntem ve Aykut Gürel gibi birbirinden ünlü isimlerin katıldığı W Istanbul’da gerçekleşen Superjazz etkinliği davetlilere caz müzik eşliğinde keyifli bir gece yaşattı.

Bodrum’daki mükemmel ambiyansını İstanbul’a taşıyan Superjazz, jazz ve lounge’dan dans müziğine uzanan kaliteli ve eğlenceli müzik teması, canlı performansları, DJ setleri, Lounge yemek menüsü ve kokteyl menüsüyle sınırsız bir eğlence vaat ediyor.


şeniz bengüer, superjazz etkinliği, superjazz
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder