TAMEK'İN DİJİTAL FİLMİNDE ELLER BAŞROLDE (VIDEO)

12.04.2018 17:33:33

Tamek, formuna önem veren ve aktif yaşamı benimseyen tüketicileri için yepyeni bir kategoride 4 farklı lezzet sunuyor.TAMEK'İN DİJİTAL FİLMİNDE ELLER BAŞROLDE (VIDEO)

Tamek Zinde serisi altında yer alan “Tamek Zinde Detox”un yeşil ve kırmızı içecekleri,tüketicilerin gün boyu ihtiyaç duydukları enerji ve tokluk hissini verirken, B vitaminleri ile zenginleştirilmiş Tamek Zinde Vitaminli’nin kırmızı meyveli ve yeşil meyveli çeşitleri fiziksel ve zihinsel sağlığı destekliyor.

Başrolde Modern Kadın

Sağlıklı yaşam ve beslenme konusundaki bilinç düzeyinin ve tüketici taleplerinin artmasıyla piyasaya sunulan Tamek Zinde’nin dijital filminin başrolünde, hayatın koşuşturmacısı içerisinde sağlıklı beslenerek zinde kalmak isteyen ancak zaman sıkıntısı çeken modern bir kadın var.
Hikayeyi Eller Anlatıyor

MOWO tarafından hazırlanan ve anlatım şekliyle dikkat çeken dijital filmde, hikaye eller üzerinden anlatılıyor. Modern kadının gündelik temposu, eğlenceli ve renkli bir şekilde gözler önüne seriliyor. Viral filmin dillere kolayca yerleşecek özgün müziği ise, Paul Dwyer SM Production tarafından özel olarak hazırlandı.

9 Nisan’da dijital mecralarda yayınlanmaya başlayan Tamek Zinde dijital filmi 15 Mayıs’a kadar gösterilmeye devam edecek.

KÜNYE

https://www.youtube.com/watch?v=c2nocBdFOmA


Reklamveren: Tamek

Reklamveren Marka Ekibi: Gamze Kuru, Neslihan Ersoy

Reklam Ajansı: MOWO

Yönetici Kreatif Direktör : Banu Tandoğan, Hare Doğu

Ajans Direktörü: Cem Perek

Marka Ekibi: Hazal Bedük Başer

Sanat Yönetmeni: Seda Türen

Prodüksiyon Şirketi: Serkan Tunç Prodüksiyon

Yönetmen: Serkan Tunç

Jingle: Paul Dwyer SM Production

Kullanılan Mecralar: DijitalYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder