TASARIM ALATURKA

05.04.2011 10:36:47

MediaCat’in en çok merak edilen eki olan MediaCat Tasarım dergisinin yeni sayısı, Rafineri Kreatif Direktör Ayşe Bali’nin liderliğinde ajansın yaratıcı ekibi tarafından hazırlandı.TASARIM ALATURKA “Tasarım Alaturka” teması altında hazırlanan ve MediaCat’in Nisan 2011 sayısıyla birlikte okurlarına ulaşan bu özel ek dergi, yakın zamanda hayatını kaybeden Rafineri Kreatif Direktörü Murat Çetintürk’ün katkıda bulunduğu son çalışma olma özelliğini de taşıyor.

İnteraktif bir içeriğe sahip olan MediaCat Tasarım’ın yeni sayısına www.tasarimalaturka.com adresinden de ulaşılabiliyor. Dergide yer alan ilginç başlıklardan biri, “Salla Gitsin” adlı Türkçe pop şarkısı üretme zarları. Herbir yüzüne Türkçe pop şarkılarda kullanılan klişelerin yazılı olduğu bu zarları kullanarak, Türkçe pop şarkıları üretmek mümkün. Derginin web sitesinde deneme amacıyla yapılmış bir şarkı bile mevcut. Rafineri’nin bu yazın hiti olacağını iddia ettiği “Deli Yar” adlı bu şarkıyı, www.tasarimalaturka.com/salladikgitti.mp3 adresinden ulaşıp dinleyebilirsiniz.

Derginin ana teması çerçevesinde birçok ilham verici nesne üretilmiş durumda. Ayşe Bali’nin derginin “Editörden” yazısında belirttiğine göre bu nesneler yakında sergilenecek.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder