THY REKLAM MÜDÜRÜNE ULUSLARARASI ÖDÜL

13.09.2011 14:56:23

Türk Hava Yolları (THY) son yıllardaki yatırım, proje ve reklamlarıyla tüm dünyanın dikkatini çekerken, "Media&Marketing (M&M)" dergisinin bu yılki "Uluslararası Pazarlamacı" ödülünü THY Reklam Müdürü Serdar Ekrem Şirin aldı.THY REKLAM MÜDÜRÜNE ULUSLARARASI ÖDÜL

Pazarlama sektörünün en önemli dergilerinden biri olan "Media&Marketing", THY Reklam Müdürü Şirin'in de yer aldığı 5 kişiyi "Uluslararası Pazarlamacı" ödülüne aday gösterdi. İnternet üzerinden yapılan ve 3 hafta süren oylamada en fazla oyu alan Şirin, ödülün sahibi oldu.

Serdar Ekrem Şirin, "Uluslararası Pazarlamacı" ödülünün şahsa verildiğini anımsatarak, "Bildiğim kadarıyla ilk kez bir Türk bu dalda ödüle aday gösterildi. Yurt dışından gelen oyların, yurt içinden gelenlerden daha fazla olduğunu söylediler. Dolayısıyla bu durum THY'nin yaptığı işlerden duyulan memnuniyeti de gösteriyor" diye konuştu.

Yurt içinde ve dışında birçok alanda ödül aldıklarını belirten Şirin, "THY ile yaptığımız işlerin pazarlama profesyonelleri tarafından da takdir edildiğini görmek güzel. 7-8 yıldır THY sürekli büyüyor. Bunun şimdi meyvelerini topluyoruz" dedi.

İngiltere'nin başkenti Londra'da yapılan ödül töreninde, toplam 17 dalda ödüller sahiplerini buldu."Uluslararası Pazarlamacı" ödülü için derginin oluşturduğu 5 kişilik kısa listede Şirin'in yanı sıra, AB InBev, Itau, Credit Suisse ve Unilever şirketlerinden yöneticiler de aday gösterilmişti.AA


reklam, THY, ödül, Uluslararası Pazarlamacı, Media&Marketing
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder