THY REKLAMLARI, MİLANO TRAMVAY VE İSTASYONLARINDA

03.09.2010 01:14:39

THY'nin toplu taşıma araçlarına verdiği reklamlardan biri de İtalya'nın Milano şehrindeki reklamı oldu.THY REKLAMLARI, MİLANO TRAMVAY VE İSTASYONLARINDA Yolcu ve filosundaki uçak sayısı sürekli artan Türk Hava Yolları (THY), dünya genelinde verdiği reklamlarla bilinilirliğini ve yolcu potansiyelini sürekli artırıyor.

Sponsoru olduğu İngilizlerin dünyaca ünlü kulübü Manchester United'ın stadı Old Trafford ile İspanyol dev Barcelona'nın Noi Camp stadında da reklamı olan THY'nin reklamları sefer yaptığı ülkelerdeki önemli caddelerde, toplu taşıma araçlarında, istasyonlarda, gazetelerde ve televizyonlarda yer alıyor.

THY'nin toplu taşıma araçlarına verdiği reklamlardan biri de İtalya'nın Milano şehrindeki reklamı oldu.

Modanın başkenti olarak kabul edilen Milano'nun tramvay ve istasyonlarındaki THY reklamları dikkat çekiyor Özellikle turistlerin de çoğunlukla kullandığı tramvaylara THY reklamı giydirildi.

THY uçağı yanı sıra Antalya ve Bodrum sahil şeridinden fotoğraflara da yer verilen Milano tramvaylarındaki reklam THY'nin yanı sıra Türkiye'nin de tanıtımına katkı sağlıyor.

Daha önce de Almanya'nın başkenti Berlin'deki tarihi Charlottenburg Kapısı'na, THY'nin Almanya'dan sefer başlatmasının 50'nci yılı vesilesiyle büyük bir reklam asılmıştı; Bangkok'taki 304 metre yüksekliğe sahip olan Baiyoke Tower gökdelenine de, THY reklamı giydirilmişti.


İtalya, Tramvay, Milano, THY
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder