TTNET NETDİSK MOBİL İLE BÜTÜN DOSYALAR CEPTE

11.11.2011 12:20:20

TTNET, bulut bilişim üzerinde veri depolamaya olanak veren NETDİSK uygulamasını 'mobil' hale getirdi.TTNET NETDİSK MOBİL İLE BÜTÜN DOSYALAR CEPTE

TTNET, bulut bilişim alanındaki çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. TTNET, çevrimiçi depolama (online storage) çözümü sunan NETDİSK ürününün mobil uygulamasını hayata geçirdi. NETDİSK Mobil uygulaması ile iPhone, iPad ve iPodTouch’lardan NETDİSK’e ulaşmak, bu cihazlar üzerinden veri depolamak, dosya indirmek ve paylaşmak mümkün hale geliyor. NETDİSK 1 GB, NETDİSK 50 GB ve NETDİSK SINIRSIZ kullanan müşteriler, uygulamayı App Store’dan ücretsiz olarak indirip kolayca kullanabiliyorlar. Apple’ın gelmiş geçmiş en iyi mobil işletim sistemi olarak lanse ettiği iOS 5 ile tam uyumlu çalışan NETDISK Mobil, kullanıcılar tarafından kısa sürede büyük ilgi gördü.

NETDİSK Mobil ile dosya görüntüleme, dosya paylaşımı, seçilen dosyaların yüklenebilmesi ve daha önce yedeklenen tüm bilgisayarlarda görüntülenmesi mümkün oluyor. Üstelik NETDİSK Mobil, çekilen fotoğraf ya da videoları anında yükleme imkanı veriyor ve NETDİSK’teki tüm fotoğrafların albüm halinde tarihe göre görüntülenebilmesini sağlıyor. NETDİSK, internet bankacılığı gibi uygulamalarda kullanılan 128 BİT SSL şifreleme özelliğini kullanarak kullanıcıların güvenliğini ön planda tutuyor.

 


veri depolama, Mobil, Netdisk uygulaması, Bulut Bilişim , Netdisk mobil, Netdisk, ttnet
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder