TÜRK TELEKOM'DAN ABDULLAH TİVNİKLİ AÇIKLAMASI

06.11.2018 20:06:58

Türk Telekom Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Tivnikli’nin vefatı ile ilgili açıklama yapıldıTÜRK TELEKOM'DAN ABDULLAH TİVNİKLİ AÇIKLAMASI

Türk Telekom Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Tivnikli’nin vefatı ile ilgili şu açıklama yapıldı:

Ülke ekonomisine değer katan pek çok projede öncü rolü üstlenen, iş dünyamızın kıymetli isimlerinden Türk Telekom Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Tivnikli’nin vefatının üzüntüsü içindeyiz. Değerli iş insanı Tivnikli’ye Allah’tan rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve Türk iş dünyasına baş sağlığı dileriz.

Sayın Tivnikli’yi hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri, ülke kalkınmasına verdiği destek ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak 10 yıldır şirketimize sağladığı kıymetli katkılardan dolayı her zaman minnetle anacağız.

Abdullah Tivnikli özgeçmiş: Abdullah Tivnikli, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra aynı üniversitede işletme yüksek lisans programını tamamlamıştır. 2008 yılından bu yana Türk Telekom'da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Abdullah Tivnikli Türk Telekom’da Üyeliği görevlerinin yanı sıra Türk Telekom'un grup şirketleri olan TTNET ve Avea'nın yönetim kurullarında Yönetim Kurulu üyesi; Argela, AssisTT, İnnova ve Sebit'in yönetim kurullarında ise Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev alıyordu.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder