TÜRK TELEKOM'UN YENİ REKLAMINDA ÜNLÜLER GEÇİDİ

25.11.2016 13:07:03

Selami Şahin, Bengü ve Zuhal Topal “Türk Telekom” dedi.TÜRK TELEKOM'UN YENİ REKLAMINDA ÜNLÜLER GEÇİDİ

Türk Telekom’un mobil hizmetine yönelik geçtiğimiz ay hayata geçirdiği kampanyası devam ediyor. Herkesi ‘Türk Telekom’un sunduğu ‘Yüksek Çekim Gücü’ne davet eden kampanyanın ikinci reklam serisinde de ünlü isimler rol alıyor.

Selami Şahin, Bengü ve Zuhal Topal’ın rol aldığı filmlerde; Türk Telekom’un sunduğu yüksek ses kalitesi, cepten hızlı internet, iç - dış mekânlarda kapsama ve yüksek çekim gücü vurgulanıyor. Ünlü isimler, neden Türk Telekom’u tercih ettiklerini günlük yaşamlarından eğlenceli kesitlerle seyircilere anlatıyor. Türk Telekom, yeni reklam serisinde bir ilki de hayata geçiriyor. Selami Şahin’in yeni şarkısı ‘Kolay Değil’ in bir bölümü ilk defa bu reklam filminde seyircilerle buluşuyor. Şarkının devamı ise ilk kez ve sadece Türk Telekom Müzik’te yer alacak.

Türk Telekom’un yüksek çekim gücünü öne çıkaran yeni reklam filmleri ile ilgili açıklamada bulunan Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun; “Türk Telekom’un sunduğu üstün mobil deneyimini anlatmak üzere başlattığımız kampanyayı, aynı anda yayına giren üç reklam filmimizle devam ettiriyoruz. Filmlerimizde, yaptığımız araştırma sonuçlarından hareketle farklı müşteri segmentlerinin en beğendiği sanatçıları tercih ettik. Değerli sanatçılarımızın Türk Telekom’u tercih etme nedenlerini içten bir dille anlatmayı hedefledik.” dedi.

Dursun “Devam eden kampanyamız kapsamında, tüm kullanıcıları hız, güçlü altyapı, kapsama yüksek ses kalitesi ve çekim gücü açısından Türkiye’nin en iyi LTE hizmetini ilk üç ay cayma bedeli olmadan deneyimlemeye davet ediyoruz. Türk Telekom’un mobil abonesi olacaklar, güçlü mobil altyapımız sayesinde iletişimden eğlenceye, zaman ve mekândan bağımsız olarak yüksek performanslı, güvenilir ve kesintisiz mobil iletişimin tadını çıkaracaklar.” dedi.

Kampanya kapsamında, Türk Telekom’un mobil müşterisi olacaklara özel olarak sunduğu “Gel Dene” tarifesinin yanı sıra evde internet veya ev telefonu aboneliği olan müşterilerine, “Gel Dene” tarifelerinde ek indirim kazandıracak olan “Bizdensin Kampanyası” da devam ediyor.
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder