TÜRKİYE'NİN EN SEVİLEN FAST FOOD MARKASI SEÇİLDİ

09.10.2018 16:28:05

“Türkiye’nin Lovemark’ları” araştırmasına göre o marka en sevilen fast food markası seçildi.TÜRKİYE'NİN EN SEVİLEN FAST FOOD MARKASI SEÇİLDİ

TAB Gıda’nın Burger King markası, 5. kez fast food kategorisinde Türkiye’nin Lovemark’ı seçildi.

MediaCat önderliğinde Ipsos işbirliğinde gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen “Türkiye’nin Lovemark’ları 2018” araştırmasının sonuçları açıklandı. Araştırma sonucunda Burger King bu yıl da fast food kategorisinde birinciliğe layık görülerek kendi sektörünün ‘Lovemark’ı seçildi.

Konuya ilişkin olarak değerlendirmede bulunan TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü Seçil Demiralp, “Burger King markamızla daha önce 2011, 2012, 2013 ve 2015 yılı olmak üzere üst üste 4 kez ‘Türkiye’nin Lovemark’ı seçilmiştik. Bu yıl yine bu ödüle layık görülmekten ve 5. Kez ‘Türkiye’nin Lovemark’ı olmaktan ötürü büyük bir mutluluk duyuyoruz. Biz inanıyoruz ki başarının yolu tüketicimizi dinlemekten, onların isteklerine cevap verecek özel iletişim kampanyaları yaratmaktan geçiyor. Önümüzdeki dönemde de bu ödüllerden aldığımız güçle ve aşkla çalışmaya ve yepyeni Burger King lezzetlerini müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz’’ dedi.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder