ÜNLÜ İSİMLER SIMPLE FOR YOU İLE MESAJ VERDİ

10.08.2017 15:18:16

Simple For You, bu yıl da yepyeni renkler, sloganlar ve serisine eklediği sloganlı şapkalar ve plaj kaftanları ile plajları etkisi altına aldı.ÜNLÜ İSİMLER SIMPLE FOR YOU İLE MESAJ VERDİ

Geçtiğimiz yıl 90’lı yılların pop kültürünün sembollerinden biri olan Sahil Güvenlik (Baywatch) mayolarını eğlenceli sloganlarla birleştirerek plaj modasının en sevilenleri arasında yerini alan Simple For You, bu yıl da yepyeni renkler, sloganlar ve serisine eklediği sloganlı şapkalar ve plaj kaftanları ile plajları etkisi altına aldı! Ünlü isimler yaz boyunca Simple For You ile plajlardan mesaj verdi.

2016 yılında İstanbul’da kurulan mayo markası Simple For You, geçtiğimiz yıl Sahil Güvenlik (Baywatch) kızlarının sportif ve çarpıcı stilini sloganlarla birleştirdiği “Pineapple” serisiyle sahillerde çok konuşulmuştu. Bu yıl da “Sparkle” adını verdiği sloganlı mayo, şapka ve plaj kaftanı serisi ile mesaj vererek duruşunu belli etmek isteyenlerin vazgeçilmezi olan Simple For You’ya ünlü isimler de büyük ilgi gösterdi.

Geçtiğimiz yıl Hande Yener, Chiara Ferragni, Hande Acar, Mina Somer, Aycan Şencan, Nazlı Kayaaslan ve Rüya Büyüktetik gibi ünlü isimlerin radarına giren Simple For You, bu yıl da Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Yasmin Erbil, Şilan Makal, Selen Görgüzel, Aslı Kızmaz, Rachel Araz Kiresepi, Cihan Şensözlü, Burçin Kaya ve İlayda Oymak gibi ünlü isimlerin tercihi oldu.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder