ÜNLÜ SIRP MANKEN SHAKY'NİN REKLAM YÜZÜ OLDU

17.05.2018 15:08:00

Ünlü Sırp manken Türkiye’nin lüks giyim markasını tercih etti.ÜNLÜ SIRP MANKEN SHAKY'NİN REKLAM YÜZÜ OLDU

Lüks giyim sektörünün öncü markalarından SHAKY, 2018 - 2019 sezonu katalog çekimlerini ünlü Sırp manken Bojana Krsmanovic ile gerçekleştirdi

Deri sektörünün trend belirleyici lüks giyim markası SHAKY, yeni sezon koleksiyonunu tanıttığı 2018 - 19 katalog çekimleri için Sırbistan doğumlu dünyaca ünlü manken Bojana Krsmanovic ile el sıkıştı. SHAKY katalog çekimlerinde sade bir saç ve makyaj tercih eden Krsmanovic, pastel tonlarının zarifçe işlendiği modellerle uyumlu bir görüntü sergiledi.

İlk kez bir Türk lüks giyim markasının yüzü oldu

2018 - 2019 kış sezonu katalog çalışmalarını gerçekleştiren SHAKY, ürün çekimleri için dünyaca ünlü Sırp manken Bojana Krsmanovic ile anlaştı. SHAKY, Sırp mankenle çalışan ilk Türk lüks giyim markası oldu. Bojana Krsmanovic daha önce dünyaca ünlü markaların reklam ve tanıtım yüzü olmuştu. İlk defa bir Türk markasıyla çalışan Krsmanovic; “Dünyaca ünlü pek çok giyim markasıyla çalıştım. Yeni sezon çekimleri için SHAKY ile çalışmak hem gurur verici hem de keyifli oldu. SHAKY’nin tasarımlarını son derece özgün ve zarif buluyorum” dedi.

 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder